המקרה אירע הבוקר במהלך שיעור בזום של אחת מכיתות ו' בבית הספר היסודי שז"ר בהרצליה. המורה ומספר הורים הורו לילדים לצאת באופן מיידי מהזום. הנושא הועבר לבדיקת משרד החינוך והמשטרה

שרון יונתן

מקרה חמור מאוד אירע הבוקר (רביעי) במהלך שיעור זום של אחת מכיתות ו' בבית הספר היסודי שז"ר בהרצליה (בתמונה), כאשר בשלב מסוים הופיעו על המסך סרטונים בעלי אופי מיני גס.

בעקבות כך, התבקשו התלמידים על ידי המורה והורים שהבחינו בכך לצאת באופן מיידי מהזום והשיעור הופסק. מעדויות שהגיעו ל"שרון און ליין" מדובר בנערים שצעקו וקיללו ואף קראו לעצמם "היטלר". יש לציין ולהדגיש כי לא מדובר במעשה של אחד מתלמידי הכיתה וככל הנראה מאחורי המעשה עומדים האקרים שפרצו לשיעור הזום של הכיתה. הנושא הועבר לידיעת מחנכת הכיתה והנהלת בית הספר.

מנהלת בית הספר, הדר טימור, כתבה להורים לפני זמן קצר: "ברצוננו לעדכן אתכם כי הבוקר נפרץ קישור זום על ידי אנשים שאינם מקהילת בית הספר. במהלך דקות מספר בהם חיכו לתחילתו של השיעור הילדים נחשפו לתכנים מיניים שאינם ראויים. האירוע טופל מיד לאחר קבלת הדיווח והתלמידים התבקשו לצאת משיחת הזום. האירוע הוא חמור והועבר מיד לטיפול משרד החינוך והמשטרה. הנושא בטיפול צוות בית הספר. יערך מפגש עם התלמידים המעורבים בליווי היועצת".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן