הורים שהתנגדו לקיום נשף בוגרי י"ב, שתוכנן לשבת הקרובה, איימו בטלפון על בעל האולם ועל אחת האימהות שעזרה בקיום האירוע. כתוצאה מכך, בוטל האירוע. אריק הייבלום, יו"ר הנהגת ההורים בתיכון הראשונים: "אנו רואים בחומרה רבה איומים מכל סוג שהוא. לא חייבים להיות בעד האירוע, אבל מכאן ועד לנקיטת צעדים של איומים יש מרחק רב"

שרון יונתן

ההתפשטות המחודשת של מגפת הקורונה והחשש מהידבקות מובילים למעשים לא ראויים בקרב הורי תלמידים. עקב מחלוקת בקרב הורי תלמידי תיכון הראשונים בהרצליה על קיום נשף הסיום האווירה התלהטה והגיעה עד כדי איומים טלפוניים מצד הורים שחוששים לקיום האירוע. כתוצאה מכך – האירוע בוטל. יש לציין כי לנשף אין קשר לבית הספר עצמו והוא מאורגן על ידי התלמידים.

תאריך הנשף המקורי נקבע ל-4 ליולי (מחר), אך בשל המגפה נדחה ל-25 ליולי. כאשר חששו התלמידים כי בתאריך החדש לא יוכלו לקיים את הנשף הם הקדימו אותו בחזרה לתאריך המקורי (מחר), תוך הקפדה על ההנחיות. לאחרונה צצו חילוקי דעות חריפים בין ההורים, כאשר מצד אחד היו הורים שתמכו בקיום האירוע ומצד שני הורים שהתנגדו לקיומו. המחלוקת בין הצדדים הגיעה לנקודת רתיחה, כאשר הגיעו איומים טלפונים לבעל האולם, בו תוכנן להתקיים האירוע, ולאחת האימהות שסייעה לתלמידים במו"מ ובארגון הנשף. כתוצאה מהאיומים הוחלט על ביטול הנשף.

אריק הייבלום, יו"ר הנהגת ההורים בתיכון הראשונים, אמר בתגובה לאירועים: "אנו רואים בחומרה רבה איומים מכל סוג שהוא. לא חייבים להיות בעד האירוע (וזה מובן מאליו במצב הנוכחי שבו קיום אירוע רב משתתפים הוא פתח להדבקה ובהמשך פגיעה במבחני הבגרות והנבחנים), אבל מכאן ועד לנקיטת צעדים של איומים יש מרחק רב וכאמור לא מקובל בעליל. למרות שאין לנו קשר לאירוע, חברי הנהגת ההורים, מגלים אמפטיה לתלמידים ברצון שלהם לחגוג, במיוחד כשרואים אלו חגיגות מתנהלות מסביב. יחד עם זאת, יש לנהוג בדרך ארץ ולא לרדת לרמה אליה כל הויכוח על קיומו או אי קיומו של האירוע הזה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן