הילדים שיעברו עם משפחותיהם בשנה הקרובה לשכונת גליל ים החדשה ילמדו שנה אחת במבנים יבילים שימוקמו בחורשה בחלקו הצפוני של פארק הרצליה וזאת עד בניית בית הספר הקבוע בשכונה. מפגש זום להורים המיועדים יתקיים בעוד שבועיים

 

בית ספר בחיק הטבע: כ-650 תלמידים בכיתות א' – ו' משכונת גליל ים העתידית ילמדו בשנת הלימודים הבאה למשך שנה בבית ספר שיוקם בלב חורשה ירוקה בפארק הרצליה. מדובר כמובן על שנת הלימודים תשפ"ב ולא על שנת הלימודים שנפתחת בעוד שישה ימים.

מירב בראונשטיין עורכת דין ונוטריון. ליווי מקצועי ואיכותי עד להשגת היעד! מקרקעין ירושות וצוואות. יפוי כח מתמשך

שכונת גליל ים תתאכלס בשנה הקרובה במאות משפחות ולכן קיים צורך להקים בית ספר למען ילדי השכונה העתידית. מאחר והצפי הוא כי בית הספר שיוקם בשכונה יפתח בעוד כשנתיים, החליטה העירייה כי בשנת הלימודים הבאה (ספטמבר 2021) יפתח, כאמור, בית ספר זמני באמצעות מבנים יבילים בלב חורשה ירוקה במתחם הצפוני של הפארק (מול בית הקפה "פארקר") והוא יכלול 20 כיתות. המטרה היא שהילדים לא יפוזרו בין בתי הספר הקיימים אלא ילמדו מהרגע הראשון ביחד.

בית הספר וסביבת הלימודים יעוצבו בסטנדרט גבוה וישולבו בו התשתיות המתקדמות ביותר. בבית הספר ילמד צוות חינוכי ייעודי שייתן דגש על הוראה חדשנית עם יתרונות המקום והסביבה. אגף החינוך יפעל בשיתוף הקהילה ונציגי משרד החינוך לגבש יחד את אופיו של בית הספר העתידי.

העירייה נערכת מבעוד מועד וכבר ב-7 לספטמבר בשעה 17:00 יתקיים מפגש זום של הורי התלמידים המיועדים להירשם לבית הספר, עם צוות אגף החינוך והנהגת ההורים בהרצליה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן