משרד החינוך בוחן כיצד לאפשר מעבר לחמישה ימי לימוד בחטיבות הביניים והקצאת ימי שישי ללמידה מרחוק ותכניות העשרה לרשויות המעוניינת בכך. נושא זה ועוד אחרים עלה לדיון בישיבה מיוחדת שהתקיימה אתמול בהשתתפות הנהלת מחוז ת"א של משרד החינוך ויושבי ראש הנהגת ההורים בערים הכלולות במחוז ת"א.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

בסיכום פגישה שהוציאו זיו עומר, יו"ר הנהגת ההורים של הרצליה ואיתי קפלינסקי, יו"ר הנהגת ההורים של רמת השרון צוין כי הלמידה מרחוק במחוז, במיוחד בבתי הספר העל יסודיים הייתה טובה, אם כי יש הרבה מה ללמוד לעתיד. השניים ציינו כי משרד החינוך הינחה את המנהלים לתת דגש על הפן החברתי והרגשי ולא להקשות עם יותר מדי מבחנים.


לגבי המחסור בגננות ובמורים, צוין כי משרד החינוך פועל בדרכים רבות על מנת למצוא פתרונות וביניהן: מערכת חדשה לשיבוץ צוותי חינוך, תכניות הסבה לאקדמאים, מפוטרי קורונה ומשוחררי מערכת הביטחון. "הנושא בטיפול וכבר בשנת הלימודים הקרובה נחזה בשיפור", אמרה מנהלת המחוז ליו"ר הנהגות ההורים.

בנושא בית הספר של החופש הגדול צוין כי הוא מתוכנן לילדי גן עד כיתה ו', אך מצריך אישור תקציבי של הממשלה. לגבי מסיבות סיום, צוין כי משרד החינוך פועל לבנות מתווה מסיבות סיום לשכבות המסיימות בית ספר. קפלינסקי ועומר ציינו כי מדובר במפגש המתקיים אחת למספר חודשים כדי לדון בעניינים שוטפים ועקרוניים. "אנו מודים למנהלת המחוז ולצוותה על שיח פתוח ומכבד", סיכמו.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן