בעיריית הרצליה, שקיבלה החלטה ראויה והגיונית שלא לחדש את הלימודים היום, הודיעו הבוקר כי בשל אי חובת עטיית מסכות, יתחדשו הלימודים בכיתות ד' עד י' כבר מחר (רביעי). נותר רק לקוות שגם הנחיית החלונות הפתוחים תבוטל והתלמידים יחזרו ללמוד בכיתות ממוזגות ובמתכונת הרגילה

שרון יונתן

הלימודים בכיתות ד' עד י' יתחדשו מחר (רביעי). כך הודיעה הבוקר עיריית הרצליה. כזכור, העירייה הודיעה אתמול כי בשל השרב הכבד וחובת עטיית מסכות הלימודים לא יחודשו היום, החלטה הגיונית וצודקת שראויה לכל המחמאות. בינתיים, בשל גל החום הכבד בוטלה חובת עטיית מסכות ונותר רק לקוות שהתלמידים יחזרו מחר לכיתות ממוזגות עם חלונות סגורים ויוכלו להתרכז בלימודים כמו שצריך. העירייה והנהגת ההורים העירונית הודיעו כי הלימודים יתקיימו הבוקר (שלישי) במתכונת של למידה מרחוק.

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

בעירייה בירכו הבוקר את משרד החינוך על כך שהבין שלא ניתן לעטות מסכה בתוך הכיתות בימי השרב. בעירייה הסבירו:" עם זאת, היות וההחלטה החפוזה התקבלה רק באישון לילה, ורב ההורים והתלמידים לא נערכו להגעה הבוקר, החליטו הנהלת העירייה ואגף החינוך, בעצה אחת עם הנהגת ההורים העירונית, שהלימודים היום יתקיימו מרחוק.

ראש העירייה, משה פדלון, אמר: "אני שמח שהמאבק שהובילה הרצליה בנושא המסכות נשא פרי, רק כך, גם בימים של מזג אוויר קיצון, נוכל  לקיים שגרת לימודים". 

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, ציין: "בריאות הילדים היא שעומדת בראש ובראשונה לנגד עיננו. לא ניתן היה לקיים לימודים בשרב כשהפנים של הילדים חבושות – אני שמח שבזכות מחאתנו בנושא משרד הבריאות הפך החלטתו ולמרות השרב ניתן יהיה לחזור לכיתות כבר ממחר".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן