עיריית כפר סבא נערכה לקראת החופש הגדול ויציאתם של אלפי תלמידות ותלמידים לחופשת הקיץ, כאשר תלמידי החטיבות והתיכונים סיימו את לימודים כבר היום (שלישי, 20.6).

חזקים ביחד. לנדוור

במסגרת ההיערכות לחופשה, ביצע אגף הביטחון העירוני פעילות הסברה נרחבת בקרב בנות ובני הנוער בחטיבות ובתיכונים – באשר לשהייה במרחב הציבורי, מטרדי רעש, ונדליזם והנחיות לחופשה בטוחה. בין היתר, הגיע מנהל אגף הביטחון, נעם בן יהודה, למפגשים עם תלמידים שכבות ח'-י', כחלק מפעילות ההסברה, כאשר במפגשים אלה ניתנו דגשים לגבי התנהגות בפארקים, בגינות הציבוריות ובכלל המרחבים הציבוריים ברחבי העיר, וניתן דגש על אכיפה בנוגע להימצאות אלכוהול אצל הנוער במרחב הציבורי.

במסגרת השיחות, הובהר לבנות ובני הנוער כי במידה ומי מהם יימצאו עם אלכוהול בחוץ, יידרשו הוריהם להגיע למקום וכי הקנס בגין עבירה זו הינו 870 שקלים. עוד ניתן דגש על מטרדי רעש אחרי השעה 23:00, בהתאם לחוק, אכיפה בנושא רכיבה באופניים או קורקינט חשמליים בניגוד לחוק, הסברה ודגשים בנושא הסכנות במסיבות טבע ועוד.

"התפקיד שלנו הוא לדאוג לביטחון ובטיחות כל התלמידות והתלמידים ולאיכות חיי כלל תושבות ותושבי העיר", הסביר מנהל אגף הביטחון, נעם בן יהודה, שהוסיף: "חשוב לנו שבני הנוער שיוצאים לחופשה יהיו ערים לסכנות, למה מותר ומה אסור לעשות במרחב הציבורי, כיצד הם יכולים לשמור על עצמם, למי ואיך אפשר לדווח על כל אירוע חשוד. אנחנו רוצים שהחופשה תעבור בשלום עבור כל תלמידה ותלמיד ושהם ייהנו מחופשת הקיץ, תוך שמירה על עצמם, על החוק ועל איכות החיים של כולם".

במסגרת היערכות אגף הביטחון בכפר סבא, יפעיל אגף הביטחון מערך סיור ושיטור מורחב במקומות ציבוריים, תוך הגדלת מערך אופנועי השיטור והסיור, על מנת להיות זמינים וערוכים לכל אירוע ולכל מקרה.

ראש העיר, רפי סער, סיכם: "אני רוצה לאחל לכל התלמידות והתלמידים שלנו חופשת קיץ מהנה ובטוחה ובהצלחה בגיוס לבוגרי כיתות י"ב העומדים בפני שירותם הצבאי או השירות הלאומי. הכנו עבור כל בנות ובני הנוער מגוון רחב של פעילויות ברחבי העיר כולה, כדי לתת מענה לבילוי בטוח לכל אחת ואחד. אני קורא לבני הנוער להצטרף לפעילויות שלנו ולשמור על עצמם ועל הסביבה, כדי שכולנו נוכל ליהנות מהקיץ".

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן