במסגרת יום חילופי השלטון שנערך ביום ראשון (22.5) בכפר סבא, התלוו נציגות ונציגי מועצת התלמידים והנוער לבעלי תפקידים בעמדות מפתח משמעותיות בעירייה והחליפו אותם בעבודתם בעודם משתתפים בפגישות ובאירועים שונים תוך השמעת קול הנוער וביטוי צרכיהם ורצונותיהם בפני מקבלי ההחלטות.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

הפעילות הושקה במפגש פתיחה חגיגי בחדר הישיבות המרכזי בעירייה במעמד ראש העירייה רפי סער, חברי מועצה, מנכ״ל העירייה, ראשי אגפים ומנהלי מחלקות, במהלכה הועבר מפתח הנהגת העיר מראש העיר ליו"ר מועצת הנוער, לוריאן עיואן.

למפגש הגיעו נציגות ונציגים של מועצת הנוער מחטיבות הביניים והתיכונים בעיר כשהמגדר הנשי הוא ששלט במרחב המשותף.

"ברוכות וברוכים הבאים למוקד ההשפעה העירוני המרכזי שלנו", פתח את המפגש המשותף ראש העירייה סער, שהוסיף: "מכאן אנחנו מנהלים את העיר על כלל היבטיה, תוך תיאום מלא של כלל האגפים ובעלי המקצוע. אנחנו לא נהיה פה לתמיד, ואתם, מנהיגי העתיד תתפסו בבוא היום את מקומנו. אני שמח שיש לנו מועצת נוער כה מעורבת, 88% מבני הנוער שלנו בעיר מתנדבים, מדובר במספר חסר תקדים. ערכי התנדבות חשובים לבנייתה של חברה מוסרית ובריאה. אתם תקבעו בעתיד כיצד תיתפס העיר ואיך היא תיראה בעתיד, אני סמוך כי תדעו להשיט את הספינה הזו בהצלחה ובבטחה".

יום חילופי שלטון בכפר סבא. צילום: דוברות עיריית כפר סבא

יום חילופי שלטון בכפר סבא. צילום: דוברות עיריית כפר סבא

יו"ר מועצת הנוער, לוריאן עיואן: "לאחר שלוש שנים שלא התקיים יום חילופי שלטון עקב התמודדות עם נגיף הקורונה, אני יותר ממאושרת לקחת שוב חלק ביום חשוב שזה. אני שמחה על האפשרות ליזום, לשנות ולשפר למען הנוער שלנו. ארצה להודות לראש העיר, רפי סער, ולכל בעלי התפקידים בעיריית כפר סבא על האירוח החם, ולכם בני הנוער שלקחו חלק ביום החשוב הזה, ולראות בני נוער מלאי מוטיבציה שהשינוי בוער בהם".

אמיר קולמן, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק קהילה צעירים ונוער: "ביום חילופי השלטון אנו מאפשרים לחברי מועצת הנוער שלנו, דור ההנהגה העתידית שלנו, לחוות מעט מאופן התנהלות הנהלת העירייה. אני משוכנע שמיום כזה הם יפיקו את המירב ומאחל להם הצלחה רבה. אני מודה למחלקת הנוער העירונית וכן לעמיתיי בהנהלת העיר על שיתוף הפעולה".

לנדוור. סניף רמת השרון מתחדש ואתם נהנים מהטבה מיוחדת! ספרו לי עוד>>

במסגרת פעילות חילופי השלטון, צוותו לכל בעל תפקיד שני בני נוער למספר שעות על מנת לחוות את התפקיד בשטח ולהעלות מולם נושא אותו הם רוצים לקדם ברמה העירונית. בני הנוער חקרו את הנושא מבעוד מועד, למדו עליו והגיעו למפגש מוכנים.

בתום הפעילות המשותפת, העידו נציגות ונציגי מועצת הנוער כי הזמן שבילו נציגות ונציגי מועצת הנוער באגפי העירייה היה משמעותי, מהנה, מלמד וחוויתי עבורם, ושיצאו עם חוויה חיובית.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן