חוקרי תחנת משטרת גלילות עצרו אתמול (ראשון, 31.7) בשעות הערב עבריין בן 33 מהרצליה ואת אחיו בן ה-30, משתתף בתכנית ריאליטי לשעבר, בחשד שתקפו את מנהל חניון "לב העיר" ברחוב בר אילן שבמרכז הרצליה, לאחר שהעיר להם כי הם חונים במקום אסור.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

כזכור, המקרה החמור התרחש אתמול בצהריים כאשר מנהל החניון בן ה-58 ביקש משני האחים שהגיעו למקום עם רכבם להחנות אותו בצורה תקינה, שכן הרכב שלהם חנה באופן שמפריע לכלי רכב להיכנס ולצאת מהחניון. האחים ניהלו ויכוח מילולי עם המנהל וסירבו על פי החשד להישמע להוראות שלו.

"הערתי להם שהם חונים בצורה בעייתית, הם אמרו שזה בסדר, הערתי שלא ואז אחד מהם תקף אותי באגרופים. מעוצמת המכות נפלתי על הרצפה. התוקף ואח שלו הסתכלו עליי והלכו", שחזר מנהל החניון בפני חוקרי המשטרה.

מנהל החניון שספג אגרופים בראש פונה במצב בינוני על ידי ניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים בלינסון בפתח תקווה לקבלת טיפול רפואי, תוך שהוא סובל מחבלות בראשו ובגופו.

חוקרי המשטרה הצליחו כאמור לעצור את השניים כעבור מספר שעות, זאת לאחר שנעזרו במצלמה במעגל סגור שנמצאת במקום אשר תיעדה את האירוע האלים.

בית המשפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרו של האח בן ה-33 שחשוד כמי שתקף פיזית את מנהל החניון, ובמקביל שחרר את משתתף הריאליטי לשעבר לביתו, בתנאים מגבילים.

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן