בנתון שבכותרת עדיין לא נתקלנו מאז שנגיף הקורונה חדר לחיינו. מספר החולים בהרצליה עומד כבר על 118, ברמת השרון נוספו 5 נדבקים מאתמול ומספר החולים בה עומד על 40

שרון יונתן

עלייה כזאת חדה לא הייתה מפרוץ המגפה: מספר הנדבקים בהרצליה עלה ביממה האחרונה ב-23 והוא עומד על 245 בסך הכל. כך עולה מנתונים שפירסם הבוקר (שלישי) משרד הבריאות. מספר החולים הפעילים בהרצליה עלה ל-118 ומספר הבדיקות מגיע כבר ל-11,813. רק לשם השווואה: מתחילת יולי, בפחות משבוע, עלה מספר הנדבקים בהרצליה ב-75, כאשר בכל חודש יוני עמד מספר הנדבקים על 63 ועל אחד בלבד בחודש מאי.

cocktails 2022. פסטיבל הקוקטיילים. 17-18 באוגוסט. מרינה הרצליה 18:00-23:00

בתוך כך, מנהלת חטיבת הביניים "זאב" בהרצליה, טלי חפץ, הודיעה היום להורים כי המורה לפיזיקה מהמכינה נמצאה מאומתת בקורונה. מאחר והמפגש האחרון היה ביום שלישי שעבר תלמידי הכיתה נדרשים להיכנס לבידוד עד יום שלישי הבא.

ברמת השרון עלה מספר הנדבקים ביממה האחרונה בחמישה והוא עומד על 86, כאשר מספר החולים עומד על 40 ומספר הבדיקות עלה ל-4,974. ברמת השרון נוספו מתחילת יולי 29 נדבקים, כאשר עד תחילת הגל השני היו ברמת השרון בסך הכל 47 נדבקים מפרוץ המגפה. מספר התושבים בבידוד ברמת השרון עומד על 277.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן