נטע אורן ואשר בן ישי, חיילי מילואים מהרצליה, זכו השבוע להוקרה מכובדת כאשר קיבלו תעודת הצטיינות מהרמטכ"ל. שאפו ענק!

שרון יונתן

בתמונה: נטע אורן ואשר בן ישי. צילום: באדיבות דובר צה"ל

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

תנו הרבה כבוד לשני תושבי הרצליה שנמנים על 41 קצינים, נגדים וחיילים במערך המילואים שקיבלו ביום שני השבוע תעודת הצטיינות מהרמטכ"ל, רא"ל אביב כוכבי, על תרומתם הבולטת ביחידותיהם ועל היותם דוגמה ומופת בצה"ל.

הכירו את קצינת טכנולוגיה ואחזקה בעוצבת סיני, סרן (מיל') נטע אורן, מצטיינת רמטכ"ל במילואים לשנת 2021. נטע בת 30 ומתגוררת בהרצליה. בתפקידה אחראית נטע על ניהול רכבים וצוותים של מפקדת האגד, שהוא מפותח, מבצעי ומספק מענה ושירות לכלל הגזרה. כשאינה במילואים, נטע עובדת כהנדסאית אדריכלות נוף לאחר שלמדה במכללת רופין.

נטע נבחרה לקבל את אות הצטיינות הרמטכ"ל בזכות עבודתה הקשה ומאמציה למלא את תפקידה על הצד הטוב ביותר. על קבלת ההצטיינות אמרה: "אני לא מבינה למה אני מצטיינת, אני בסך הכל עושה את העבודה שלי ומרגישה סיפוק ואחריות גדולה".

תושב הרצליה נוסף שזכה כמצטיין הרמטכ"ל הוא רב סרן (מיל') אשר בן ישי, קצין הנדסה קרבית בחטיבת הנחל. אשר בן 36 גר בהרצליה, עורך דין נשוי ואב ילד. בשנת 2005 התגייס לחיל הנדסה קרבית ושירת בגדוד 603 ולאחר סיום קורס קצינים שובץ בחטיבה הצפונית באוגדת עזה. לאחר מכן שירת כקמב״ץ (קצין מבצעים) הנדסה באוגדה 162. במרץ 2019 השתחרר בדרגת סרן וכעת עושה מילואים מזה 12 שנים בתפקיד קצין הנדסה ב׳ בחטיבה.

אשר לקח חלק במבצע צוק איתן ומספר כי זו הייתה חוויה מאוד משמעותית עבורו, ״הרגע הזה בו הצלחנו להשמיד את כל המנהרות באזור, היה מאוד מרגש עבורנו", סיפר.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן