הרשימה מתארכת: עוד ועוד ילדי גנים ובתי ספר יסודיים נכנסים לבידוד

זה כבר הפך לשגרה: מדי יום נכנסים עשרות ילדי גנים ותלמידי בתי ספר יסודיים לבידוד עקב מאומתים בקורונה במערכת החינוך. מספר המאומתים היומי עדיין לא משתפר

שרון יונתן

די כצפוי, המוטציה הבריטית עושה את שלה ומכניסה עוד ועוד ילדי גני ילדים ובתי ספר יסודיים לבידוד.

מרכז מתחברים מתנות לחג

נפתח עם הרצליה שבה נכנסו ביומיים האחרונים ילדי חמישה גנים לבידוד: צוקית, דליות, סיגלית, אסיף ומור, בעקבות חשיפה למאומתים בקורונה. בגן דליות עלה מספר המאומתים לשבעה. בנוסף, נכנסו היום לבידוד תלמידי כיתה ב' בבית הספר היסודי "ברנר".

ברמת השרון נכנסו לבידוד ילדי גן הדס בעקבות אשת צוות שאומתה בקורונה למרות שקיבלה את החיסון השני כבר לפני מספר שבועות. בנוסף, נכנסו לבידוד מספר תלמידים בקפסולה של כיתה ג' בבית הספר היסודי "אור השחר".

ולעדכון היומי: בהרצליה נוספו ביממה האחרונה 34 מאומתים (3,847 מפרץ המגפה) ומספר החולים הפעילים עלה שוב ועומד על 310. מספר הבדיקות ביממה האחרונה עומד על 1,080 (גבוה בהרבה מהממוצע היומי) כאשר מתוכן 3.5% התבררו כחיוביים. בשל הבידודים במערכת החינוך, מספר התושבים הנמצאים בבידוד זינק שוב ועומד על 1,309.

ברמת השרון נוספו ביממה האחרונה 15 מאומתים (1,751 מפרוץ המגפה) ומספר החולים הפעילים עלה ל- 86. מספר בדיקות הקורונה עמד על 409, כאשר 4.6% מהן התבררו כחיוביות. מספר התושבים בבידוד עלה קצת ועומד היום על 332.

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

2 thoughts on “הרשימה מתארכת: עוד ועוד ילדי גנים ובתי ספר יסודיים נכנסים לבידוד”

  1. אין אף אחד שחושב שהבידודים האלה מיותרים?? שמכניסים ילדים בריאים לגמרי לשבועיים של בידוד וניטרול מהחיים. למה??? מליוני אנשים שכבר עברו בידוד.כמה מתוכם באמת חלו?? מספרים מזעריים ביחס לכמות המבודדים.ואף אחד לא מדבר על זה.

  2. האחיין שלי (בן 8) נכנס לבידוד בגלל שהיה ליד חולה מאומת. עבר בדיקה ראשונה ויצא שלילי. בבדיקה השנייה הוא כבר יצא חיובי. לשמחתי הרבה כרגע מצבו טוב אבל הוא בהחלט היה חולה ובהחלט יש צורך בבידוד.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.