מתקרבים למחצית התושבים שקיבלו מנת חיסון ראשונה: רמת השרון – 42.5% , הרצליה – 40%

הרצליה חזרה לתחום הצבע הצהוב בתוכנית הרמזור עם ציון 5.8. ביממה האחרונה בשתי הערים: עלייה במספר בדיקות הקורונה ובמספר המאומתים

שרון יונתן

תחלואת הקורונה לא עוצרת, אבל מאידך שתי הערים שלנו נמצאות בראש רשימת היישובים עם אחוז המתחסנים הגבוה ביותר בארץ.

הירוקה, המערבית? ורד נחום 054-767-7714

נפתח עם רמת השרון בת התחסנו עד כה 42.5% מסך תושבי העיר במנת החיסון הראשונה ו- 25.5% במנת החיסון השניה. ולעדכון היומי: ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 21 מאומתים (1,450 מפרוץ המגפה), אם כי טור החולים הפעילים עלה רק בארבעה ועומד על 165 (רק אחד מאושפז בבית חולים). גם ביממה האחרונה בוצע מספר נמוך יחסית של בדיקות (380), אבל אחוז החיוביים נותר גבוה יחסית ועמד על 4.7. מספר התושבים בבידוד עומד על 351. ציון הרמזור ברמת השרון ממשיך לרדת ועומד על 5.2.

בהרצליה אחוז המתחסנים במנת החיסון הראשונה עומד על 40, כאשר את מנת החיסון השני קיבלו 22.5% מתושבי העיר. לאחר יומיים עם מספר מאומתים נמוך יחסית, רושמת הרצליה עוד יממה רעה עם 39 מאומתים חדשים. עלייה נרשמה במספר בדיקות הקורונה בקרב תושבי העיר שעמד 781 ועם 3.8% חיוביים הרי לכם ההסבר לעלייה במספר המאומתים. למרות זאת, מספר החולים הפעילים ירד משמעותית: 348 היום לעומת 364 אתמול וזאת בשל עלייה חדה מאוד במספר המחלימים. ביומיים האחרונים חזרה הרצליה לטווח העיר הצהובה עם ציון 5.8 בתוכנית הרמזור.

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.