מחקר קובע: בני הנוער אוהבים את הרצליה

מחקר עיריות לבני נוער חושף את העיר שבני הנוער רוצים לגור בה, באיזו עיר בני הנוער הכי גאים לגור, ועד כמה ימליצו לבני נוער אחרים לגור בעיר שלהם. בשלושת הפרמטרים מדורגת הרצליה במקומות הראשונים

שרון יונתן

בני הנוער בהרצליה ימליצו מאוד לחבריהם על הרצליה כעיר המתאימה ביותר עבורם לגור בה. כך עולה ממחקר שבוצע לאחרונה בקרב 5,000 בני נוער בגילאי 13 עד 18 על ידי משרד הפרסום לבני נוער וצעירים teenk.

הירוקה, המערבית? ורד נחום 054-767-7714

השאלות שנשאלו בסקר היו: עד כמה אתה גאה בעיר שלך? עד כמה העיר שלך מתאימה לבני נוער? עד כמה תמליץ לבני נוער אחרים לעבור לגור בעיר שלך?

בתשובה לשאלה "עד כמה העיר שלך מתאימה לבני נוער" דורגה הרצליה במקום החמישי עם ציון 8.1, כאשר ת"א דורגה ראשונה עם ציון 8.5 ואחריה: עכו במקום השני עם ציון 8.4, ראשל"צ במקום השלישי עם ציון 8.3 ונתניה במקום הרביעי עם ציון 8.1, זהה לציון של הרצליה.

בתשובה לשאלה "עד כמה תמליץ לבני נוער אחרים לגור בעיר שלך" מדורגת הרצליה במקום הראשון עם ציון 8.5, כאשר היא מקדימה את: ראשל"צ 8.4, עכו 8.4, נתניה 8.3, ת"א 8.3, ירושלים 8.3.

בתשובה לשאלה "עד כמה אתה גאה בעיר שלך" מדורגת הרצליה במקום השני עם ציון 8.8, ציון זהה לזה של ירושלים במקום הראשון ונתניה, באר שבע ועכו במקומות שלישי עד חמישי.

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.