תנועת הרכבות תוגבל בשלושת השבועות הקרובים

מיום שלישי ועד ה- 3 בפברואר: יושבת הקו מהרצליה לירושלים ותחנות הוד השרון ורעננה (דרום ומערב) יישארו סגורות

שרון יונתן

צילום: באדיבות רכבת ישראל

עו"ד רונן צ'יניאו

שינויים נוספים בתנועת הרכבות: לאחר שאתמול פרסמנו ב"שרון און ליין" על כך שהחל מהיום (ראשון) ועד שלישי תושבת תנועת הרכבות בין תחנת הרצליה לסבידור מרכז בת"א, מוציאה לפני זמן קצר רכבת ישראל עדכון על שינויים נוספים בתנועת הרכבות בעקבות עבודות התשתית המתבצעות בתקופת הסגר.

החל מיום שלישי הקרוב (12 בחודש) ולמשך שלושה שבועות, עד ה- 3 בפברואר, לא תופעלנה רכבות מדרום לתחנת ת"א ההגנה וזו תהיה התחנה האחרונה אליה ניתן יהיה להגיע מכיוון צפון. כל התחנות הדרומיות לתחנת ת"א ההגנה תיסגרנה זמנית לשירות. כתוצאה מכך, לא תופעלנה רכבות בקו הרצליה – ירושלים. כמו כן, הפעלתן מחדש של תחנות הוד השרון סוקולוב, רעננה דרום ורעננה מערב, שתוכננה ליום ראשון הבא (ה-17 בנובמבר) תידחה ליום רביעי ה- 3.2.21.

בהודעה שהוציאה היום רכבת ישראל נכתב: "לאור הסגר והקיטון בכמות הנסיעות, ובתיאום עם משרד התחבורה, תרחיב רכבת ישראל את תוכנית האצת והקדמת עבודות התשתית הפיתוח והתחזוקה לימי הסגר. עבודות אלה תוכננו להתבצע במהלך השנה הקרובה והקדמתן תאפשר להשלים את העבודות בתקופה של מיעוט נוסעים במקום בחודשים הבאים בהם צפויה עלייה בנפח הנסיעות. עם כניסתו של הסגר הנוכחי לתוקף, קיימת ירידה משמעותית במספר הנוסעים ברכבת. בשל כך מתכוונת הרכבת להקדים את ביצוען של עבודות תשתית נרחבות וחיוניות לצרכי פיתוח מסילות וקווים חדשים, וכן תחזוקת מסילות בקווים הקיימים".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.