עוד יממה לא טובה: הרצליה – 42 מאומתים , רמת השרון – 12 מאומתים

למרות זאת, בשתי הערים נרשמה רק עלייה קטנה במספר החולים הפעילים ובוצעו בהן 1,730 בדיקות קורונה, כאשר אחוז החיוביים לא עלה על 2.5. ציוני הרמזור הוסרו זמנית ויעודכנו מחדש בסיום הסגר

שרון יונתן

יום נוסף חלף ונתוני התחלואה בשתי הערים שלנו עדיין לא מבשרים טובות. נפתח עם הרצליה שביממה האחרונה נוספו בה 42 מאומתים חדשים (2,529 מפרוץ המגפה), כאשר מספר החולים עלה רק בארבעה: 293 היום לעומת 289 אתמול. הדבר נובע מזינוק חד בשיעור המחלימים: 2,193 היום לעומת 2,156 אתמול.

פרויקט פינוי בינוי ביד התשעה יוצא לדרך בשיתוף ועד השכונה

גם ביממה האחרונה מספר הבדיקות בקרב תושבי הרצליה היה גבוה יחסית ועמד על 1,186 (2.5%), כאשר מספר התושבים בבידוד ללא שינוי משמעותי מאתמול ועומד על 1,329. ציון הרמזור הוסר זמנית בשל הסגר ובמשרד הבריאות ציינו כי יעודכן רק בסיומו.

ברמת השרון נוספו ביממה האחרונה 12 נדבקים חדשים ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 1,175. מספר החולים הפעילים עלה רק בשניים מאתמול ועומד על 142. מספר הבדיקות בקרב תושבי רמת השרון ביממה הקודמת עמד על 544 (2.2% חיוביים), כאשר מספר התושבים בבידוד ללא שינוי ועומד על 483.

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

One thought on “עוד יממה לא טובה: הרצליה – 42 מאומתים , רמת השרון – 12 מאומתים”

  1. איך לא יהיו עוד נדבקים ברחוב בן עזרא יש בית הכנסת לאחר התפילה של שבת היום עלו 12 איש לבניין לרחוב הרב מימון 2 .ובנוסף מגיעים לרחוב הרב מימון אנשים היוצאים ונכנסים לבניין 6 פעיל כל הזמן בזמן הסגר ובלי הסגר אין שקט שם כמו אזור מסחרי

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.