ארבעה נערים נעצרו בחשד להשלכת נפצים

סוף לרעשי הפיצוצים בלילות? תחנת משטרת גלילות הודיעה כי ארבעה נערים נעצרו בחשד להשלכת נפצים. בנוסף, עצרה המשטרה ארבעה חשודים בניסיון לפרוץ לבתים או לרכבים בשכונות העיר

שרון יונתן

האם תושבי רמת השרון יוכלו מעתה לישון בשקט ללא רעש הנפצים המחריש אוזניים? בעקבות תלונות תושבים על תופעת השלכת הנפצים לאחרונה בערבים ובלילות ברחבי העיר כפי שפרסמנו ביום ראשון ב"שרון און ליין", נכנסה משטרת גלילות לפעילות וביומיים האחרונים עצרה ארבעה נערים בחשד להשלכת נפצים.

הירוקה, המערבית? ורד נחום 054-767-7714

בהודעה שהוציאה הבוקר תחנת משטרת גלילות לתושבי רמת השרון נכתב: "תופעת הנפצים הייתה מוכרת לנו ובעקבותיה תחנת גלילות, שהייתה ערנית לתופעה, עבדה בשבועיים האחרונים על מנת להצליח לסכל ולטפל בתופעה. לאחר פעילות ארוכה הצלחנו להגיע למבצעים וכחלק מהפעילות נעצרו ביומיים האחרונים ארבעה נערים שזרקו את הנפצים. מדובר בנערים בני טובים וחשוב לציין כי ההצלחה הייתה בזכות שיתוף הפעולה עם התושבים".

בנוסף, במשטרה ציינו כי במהלך הלילה האחרון עוכבו לחקירה 4 אנשים חשודים שהסתובבו בשכונות, כאשר להבנת השוטרים ניסו לפרוץ לרכבים או לדירות. "שוטרי תחנת גלילות הצליחו בפעילות של התחנה לאתר ולעצור אותם ובזה מנענו התפרצויות ברמת השרון", נכתב בהודעת המשטרה וצוין כי "אנחנו מבקשים מהתושבים להיות ערניים לאנשים חשודים, דגש לאנשים שנראים לא מקומיים מסתובבים במקום בצורה מחשידה וכל תנועה חריגה לדווח למוקד 100 של המשטרה".

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

2 thoughts on “ארבעה נערים נעצרו בחשד להשלכת נפצים”

  1. מצויין ובאמת בשעה טובה שמהשטרה עשתה משהו.

    אני לא מצליח להבין את השימוש במושג בני טובים! למה הם בני טובים? הם נולדו אחרת? למה לא לרשום את האמת ולהגיד שהם תושבי השכונה המערבית ושההורים שלהם כבר ישלמו סכומים טובים בשביל שזה לא יפגע להם בעתיד. אם אלו היו נערים מהשכונה המזרחית (שגם הם בני טובים בעיני) אז כותב הכתבה היה מציין זאת שהם תושבי שכונת מורשה באותיות גדולות ומודגשות.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.