שינוי במרכז העיר: החניה ברחובות סוקולוב ואוסישקין תוגבל לשעתיים בלבד

במטרה לעזור לבעלי העסקים, החליטה העירייה על חניה לשעתיים בלבד ברחובות סוקולוב ואוסישקין. הפיילוט יחל ביום שישי קרוב בשני מקטעים ברחובות אלו. גרובר: "אנחנו נמצאים בתקופה קשה עבור החנויות באוסישקין וסוקולוב, אשר נכנסו השבוע לסגר שלישי, ולכן עושים מה שניתן על מנת לסייע"

שרון יונתן

שינויים בהסדרי החניה במרכז העיר: עיריית רמת השרון תחל בפיילוט במסגרתו חניית רכבים ברחובות סוקולוב ואוסישקין תוגבל לשעתיים בלבד. בעירייה מציינים כי המטרה היא לייצר תחלופה רבה יותר של כלי רכב ברחובות הראשיים והמסחריים, על מנת לעודד תנועת קונים.

פרויקט פינוי בינוי ביד התשעה

הפיילוט יחל ביום שישי הקרוב, 1.1.2021, והאכיפה תתבצע באמצעות מערכת מצלמות חדשנית. בשלב הראשון, הפיילוט יתקיים בשני מקטעים: ברחוב אוסישקין בצידו המערבי, מרחוב הזורע ועד לרחוב מרדכי וברחוב סוקולוב בצידו המערבי, מרחוב הכרמל ועד לרחוב ויצמן.

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "אנחנו נמצאים בתקופה קשה עבור החנויות באוסישקין וסוקולוב, אשר נכנסו השבוע לסגר שלישי, ולכן עושים מה שניתן על מנת לסייע. רחוב מסחרי מצליח הוא שילוב בין קונים מזדמנים העוצרים לזמן קצר ורוכשים, לבין אלו הבאים לבלות ברחוב. לכן אנחנו מצד אחד מגבילים את משך החניה ויוצרים תחלופה, ומצד שני מייצרים חווית קנייה בעזרת ריהוט רחוב חדש, מקומות ישיבה, הופעות ותרבות ועוד"

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

3 thoughts on “שינוי במרכז העיר: החניה ברחובות סוקולוב ואוסישקין תוגבל לשעתיים בלבד”

    1. מה עם מורים שמלמדים באוסישקין ובאים מחוץ לעיר ועובדים בקלמן? מהמשכורות עתק שאנו מקבלים- עלינו לשלם פנגו?
      נמאס מהחלטות פופוליסטיות!
      תמצא אדון גרובר פיתרון למורים- בייחוד מאז פתחת ביס צומח – בביס קלמן- גדלה מצוקת החנייה אך הוספת צבעי אדום- לבן להגדיל קופת העירייה ממורים שמחנכים את דור העתיד. תמצא פיתרון ומענה לא רק לבעלי העסקים אלא גם לאנשים שמחנכים את ילדי רמת השרון. תודה

  1. בעלי החנויות משתמשים בחניות הרחוב כמחסנים, שמים וואן בכניסה לחנות עם סחורה, ומה עם מי שגר ברחובות הללו? גם ככה יש מצוקת חניה שם מדוע להרחיב אותה? מה שצריך זה להגביר את האכיפה, הפתרון הוא פלסטר רופף בשביל להגיד "טיפלנו"

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.