מבצע החיסונים בבית החולים "מאיר" יצא לדרך

ראשונים להתחסן היו בכירי בית החולים וביניהם ד"ר ירון מושקט, מנהל בית החולים, שאמר: "חיכינו למועד הזה שבו נוכל לחסן את הצוותים שלנו כנגד הקורונה". בין המתחסנים היה גם שר החוץ גבי אשכנזי (בתמונה), תושב כפר סבא, שקרא לכלל הציבור להגיע ולהתחסן

שרון יונתן

הרגע הגדול לו חיכינו הגיע אתמול עם תחילת מבצע "לתת כתף", מבצע החיסון הגדול נגד נגיף הקורונה. אתמול הגיעו לבית החולים "מאיר" בכפר סבא כ- 1,000 החיסונים הראשונים והועברו לבית המרקחת בהתאם להנחיות הביצוע משם הונפקו למתחם החיסונים.

עו"ד רונן צ'יניאו

לאחר הדרכות של כל צוותי המחסנים והכנה של חדרי המתנה, חדרי חיסון וחדרי התאוששות החל המבצע בשעה 13:00 וראשונים להתחסן היו מנהל בית החולים מאיר, ד"ר ירון מושקט, ולרה קסלמן, מנהלת הסיעוד של בית החולים, חברי ההנהלה ומנהלי המחלקות. 

ד"ר מושקט אמר: "עברנו חודשים קשים וראינו מה המחלה הזו יכולה לגרום לאנשים. חיכינו למועד הזה שבו נוכל לחסן את הצוותים שלנו כנגד הקורונה. ההנהלה ומנהלי המחלקות של בית החולים היוו היום דוגמה עבור שאר הצוות ויובילו את החיסונים. אנו מוכנים ומגויסים למשימה החשובה הזאת ומתחילים לראות את האור בקצה המנהרה". 

בין המתחסנים הראשונים בבית החולים היה גם שר החוץ גבי אשכנזי, תושב כפר סבא, שאמר: "אני ער לדיסאינפורמציה בנושא החיסונים, לחשש השורה בקרב הציבור ומבין ללב החוששים, אך מבקש להדגיש כי מנות החיסון שמגיעות לישראל קיבלו את כל האישורים הנדרשים – הן ממנהל המזון והתרופות האמריקאי, והן ממשרד הבריאות הישראלי. אני קורא לכלל הציבור, בדגש על האוכלוסייה המבוגרת וקבוצות הסיכון להגיע ולהתחסן. מדובר לא רק בבריאותכם האישית כי אם גם בבריאות הסובבים אתכם. ככל שתהיה היענות מרובה למבצע החיסון, כך תוקדם הנעת הכלכלה והמשק, מערכת החינוך, פעילויות התרבות, הפנאי והתיירות".

מבצע החיסונים בבית החולים "מאיר"

.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.