מנפלאות תוכנית הרמזור: כפר שמריהו הפכה לצהובה וחולה נוסף יגרום להפסקת לימודי כיתות ה'-ו'

בדיחה עצובה: כפר שמריהו הפכה מרשות ירוקה לצהובה בתוכנית הרמזור בגלל שני חולים פעילים. נשמע מופרך נכון? אז מה תגידו אם נספר לכם שגילוי חולה נוסף וכפר שמריהו תהפוך לרשות כתומה ולימודי כיתות ה-ו ייפסקו. ולא, לא ה-1 באפריל היום

שרון יונתן

נפתח בהבהרה: כל מה שתקראו בכתבה הבאה הוא אמיתי לגמרי. מדוע ההבהרה חשובה? כי מה שנביא לכם כעת, פשוט נשמע כמו הזייה מופרכת, אבל במציאות הקורונה הבלתי הגיונית, מתברר שהכל יכול לקרות.

לידרס סוכנות תיווך בהרצליה

כפר שמריהו, ישוב שבקושי סבל מקורונה והוגדר כישוב ירוק מאז תחילת תוכנית הרמזור, הפך ביממה האחרונה לצהוב וכל זאת בשל שני חולים מאומתים בלבד. זה צד אחד לפארסה, אבל אם יתגלה חולה אחד הישוב יוגדר ככתום והמשמעות היא שהלימודים עבור תלמידי כיתות ה' -ו' ייפסקו מאחר שבישובים כתומים ואדומים הלימודים מתקיימים בכיתות א' עד ד' בלבד. לא ייאמן! יש לציין כי בשבוע שעבר שונו מדרגי הרמזור, כך שהמעבר בין רשות ירוקה לצהובה הוא כיום בציון 4 במקום 4.5 עד כה.

בהודעה שהוציא סרג' קורשיא, ראש המועצה, לתושבים הוא כתב: "עדכון קורונה – צבע צהוב. בכפר חולה פעיל אחד אשר חזר מחו״ל חולה. התושב עבר חקירה אפידמיולוגית והיה בבידוד מלא מרגע חזרתו ארצה. במחשבי משרד הבריאות רשום חולה נוסף אשר הגיע לביקור מחו״ל. החולה הנ״ל אינו מתגורר בכפר למעלה מ- 20 שנה. אנו פועלים מול משרד הבריאות לתיקון ציון הרמזור בגין חולה זה. נכון להיום הצבע של כפר שמריהו במדד הרמזור הוא צהוב. חולה נוסף יהפוך את הכפר לכתום. המשמעות המיידית היא סגירת הלימודים לכיתות ה-ו".

קורשיא הוסיף בפנייתו לתושבים: "על מנת להימנע ממצב זה, אני קורא לכם לשמור על הכללים – ריחוק חברתי, עטיית מסכה ושמירה על הגיינה. בנוסף, הציון במדד הרמזור תלוי גם במספר הבדיקות. ניתן להיבדק בבית קינן בהרצליה ברח' נתן אלתרמן 51 הרצליה ביום רביעי 9/12/20 בן השעות 15:00 ל- 20:00 או במתחמי בדיקות לציבור הרחב של פיקוד העורף או דרך קופות החולים".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

One thought on “מנפלאות תוכנית הרמזור: כפר שמריהו הפכה לצהובה וחולה נוסף יגרום להפסקת לימודי כיתות ה'-ו'”

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.