בעקבות הסערה הציבורית: הזמר יהורם גאון מתנצל על דבריו

גאון, שנבחר לקבל את פרס יקיר העיר רמת השרון, מתנצל על דבריו בראיון עיתונאי מלפני שלוש שנים: "החלטתי להתנצל בפני מי שנפגע מן הדברים שאמרתי ושפורסמו בעיתונות ולחזור בי מן האיזכור וההשוואה הלא ראויים ביחס לשואה". ראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר: "אני מברך את יהורם גאון על דבריו"

שרון יונתן

בעקבות הסערה הציבורית: הזמר יהורם גאון, שנבחר לקבל את פרס יקיר העיר רמת השרון, התנצל היום על דבריו בראיון עיתונאי שהעניק לפני שלוש שנים, בו הישווה את התנהלותם של גורמים חילוניים שפעלו נגד הגרעין התורני וישיבת ההסדר רמת השרון לדרכי התעמולה הנאציים.

מתאמנים בלי תוצאות? יעל רותם דיאטנית קלינית!

כזכור, בעקבות אותו ראיון עיתונאי קמה התנגדות בקרב תושבי העיר להענקת הפרס המכובד לגאון, שהתבטאה בעצומה שפורסמה והצעה לסדר שהגיש חבר המועצה ירון גדות, שאמורה לעלות בישיבת המועצה שתתקיים ביום ראשון הקרוב. גדות הציע כי המועצה תתנה את הענקת פרס יקיר העיר לגאון בהודעה ברורה של חזרה מדבריו והתנצלות כלפי מי שנפגע מהתבטאויותיו ולהביא את הנושא מחדש למועצה לאחר שיוסכם על כך שהתנצלותו מאפשרת את הענקת הפרס. יש לציין, כי בינתיים עלתה מועמדותו של גאון לתפקיד נשיא המדינה הבא.

בהודעה שהוציא היום יהורם גאון ושהגיעה ל"שרון און ליין" הוא כתב: "החומרים המגנים בבוטות את הגרעין התורני שברמת השרון ואשר קיבלתי לידי מדי שבוע דרך מסרונים, גרמו לי להגיב כפי שהגבתי. משהוסבר לי שהייתה זו בחלקה פרובוקציה שקרית שנועדה ללבות את האש הרעה, החלטתי להתנצל בפני מי שנפגע מן הדברים שאמרתי ושפורסמו בעיתונות ולחזור בי מן האיזכור וההשוואה הלא ראויים ביחס לשואה. מקווה בכל לב שנחזור למצוא את הטוב והמאחד שבינינו על פני המפריד ואהיה הראשון להירתם למשימה הזאת כל אימת שאתבקש לכך".

גאון ביקש מאבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, להקריא את הדברים בישיבת המועצה הקרובה. גרובר אמר היום ל"שרון און ליין": "יהורם גאון הוא איש עם עשייה תרבותית רבה ועשירה שמלווה עשרות שנים את הפסקול של עם ישראל. אני מברך על דבריו אלה ומקווה שתמיד נדע למצוא את המאחד והמחבר".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

2 thoughts on “בעקבות הסערה הציבורית: הזמר יהורם גאון מתנצל על דבריו”

  1. התנצלות ה"גאון" הייתה צריכה להינתן בפני *כל הציבור באשר הוא* ולא רק במי שנפגע מדבריו!!!

  2. כמו שכולנו יודעים ההשוואה לשואה תופסת מקום בכל מיני מצבים ומיגזרמזה שנים עוד משנות החמישים אנו שומעים ביטויים כאלה

    אני מאמינה שזה הפך לדרך ביטוי ולא לכוונה לשמה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.