מספר החולים הפעילים: הכפלה ברמת השרון תוך יומיים – עלייה קלה בהרצליה

שבוע לא טוב של תחלואת הקורונה ברמת השרון: מספר החולים הפעילים הוכפל תוך יומיים, שני גנים נסגרו וציון הרמזור עלה. בבית קינן בהרצליה יתקיימו היום בדיקות קורונה, ללא הפניה וללא תשלום

שרון יונתן

עד כמה תחלואת הקורונה היא דבר נזיל יעידו הנתונים ברמת השרון ביומיים האחרונים. רק שלשום דיווחנו כי ברמת השרון יש 13 חולים פעילים והיום המספר הכפיל את עצמו ועומד על 26, וזאת לאחר שביממה האחרונה נוספו שמונה נדבקים, בערך כמות שבועית בתקופה האחרונה.

לידרס סוכנות תיווך בהרצליה

תוסיפו לזה את העובדה ששני גני ילדים נסגרו ביממה האחרונה, גן הדס אתמול וגן דפנה הבוקר ותקבלו עיר שצועדת לאחור. העירייה הוציאה היום הודעה לתושבים ובה נכתב: "רמת השרון עדיין עיר ירוקה. יחד עם זאת אנחנו מתחילים לזהות עלייה בתחלואה. ביומיים האחרונים התגלו מקרי קורונה בשני גנים בעיר וכן עלייה במספר המאומתים הכללי".

ציון הרמזור ברמת השרון עלה בהתאם ועומד כבר על 3 לעומת 2.7 אתמול ובקצב הזה לא ירחק היום שרמת השרון תוכרז כעיר צהובה, במיוחד לאחר השינוי במדרג הרמזור, אותו פרסמנו הבוקר ב"שרון און ליין". מספר המחלימים לא השתנה ועומד על 832, כאשר מספר התושבים הנמצאים בבידוד עלה מ- 210 אתמול ל- 220 היום. ביממה הקודמת בוצעו בקרב תושבי רמת השרון 344 בדיקות קורונה, כאשר אחוז החיוביים עמד על 0.58%. בדיקות קורונה יתקיימו ביום ראשון הקרוב במשרדי מגוונים במתנ"ס לוי בין השעות 16:00 ל-20:00.

בהרצליה ציון הרמזור ירד במקצת ביממה האחרונה ועומד על 2.5 לעומת 2.6 אתמול. ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 4 נדבקים ומספר החולים הפעילים עלה ל- 38 לעומת 35 אתמול. מספר התושבים שנמצאים בבידוד לא השתנה משמעותית מאתמול ועומד על 667. ביממה הקודמת בוצעו בקרב תושבי הרצליה 715 בדיקות קורונה (0.84% חיוביים). לכל המעוניין, בדיקות קורונה יתקיימו היום, ללא הפנייה וללא תשלום, בבית קינן ברחוב אלתרמן 51, בין השעות 15:00 ל-20:00

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.