מיום שלישי: תלמידי כיתות ה'-ו' חוזרים לשלושה עד ארבעה ימי לימוד בשבוע

עיריית הרצליה פרסמה את מתווה החזרה ללימודים לתלמידי כיתות ה'-ו' בעוד יומיים והסבירה מדוע לא יתאפשר לתלמידי שכבות אלו ללמוד חמישה ימים בשבוע

שרון יונתן

תלמידי כיתות ה'-ו' חוזרים ללמוד ביום שלישי ובהרצליה הם ילמדו בין שלושה לארבעה ימים. כך עולה ממתווה שפרסמה עיריית הרצליה לפני זמן קצר. כיתות ה'-ו' ילמדו לפחות 14 שעות שבועיות במבנה קפסולות שיתפרשו על שלושה עד ארבעה ימים, תלוי במורכבות בית הספר, גודלו והרכב משרתם של המורים. בשאר הימים תהיה למידה מרחוק. בעירייה מציינים כי הלימודים יתקיימו במגבלת מפגש בין מורה לארבע קבוצות תלמידים לכל היותר, כך שאין כל אפשרות ליצירת מערכת שבועית למספר רב יותר של ימים.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 4 חדרים? צורי ונעמי

הלמידה בבתי הספר היסודיים תתנהל על פי המתווה שהציע משרד החינוך: כיתות א'-ב' ילמדו בכיתות אם בהרכב מלא (ללא קפסולות) 5 ימים בשבוע, 5 שעות ביום. כיתות ג'-ד' ילמדו במבנה קפסולות 5 ימים בשבוע, 5 שעות ביום. בכיתות החינוך המיוחד, התלמידים ימשיכו ללמוד כבשגרה, 6 ימים בשבוע. כמו כן, כיתות תקשורתיות ימשיכו ללמד עד השעה 16:30. צהרונים: כיתות א' ו-ב' במבנה של קפסולות זהות לבוקר. בעירייה ציינו כי תלמידי כיתות ג' לא יוכלו להירשם לצהרונים לאור מגבלה זו. אלא אם כן, יימצא הרכב של קפסולה זהה לבוקר ומספרי תלמידים המאפשר פתיחה של קבוצה.

בעירייה ציינו כי הפעילות הלימודית הפיזית במוסדות החינוך ובמסגרות משלימות תתקיים לפי מסמכי "אורחות חיים" הכוללים את הנחיות משרד הבריאות.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.