מעשה ב-100 כדורים: משחק "חפשו את המטמון" העירוני יצא לדרך

לכל אחת מעשר קהילות בהרצליה הוקצו 100 כדורים, אותם צריכים למצוא התושבים ולהעלות תמונות לפייסבוק הקהילתי עם מספר הכדורים שמצאו. את הפעילות הוציא לפועל אגף תנו"ס בעירייה

שרון יונתן


משחק "חפש את המטמון" חוצה קהילות בהרצליה: ברחבי הרצליה מוסתרים 1,000 כדורים, 100 בכל קהילה, אותם תושבי הרצליה ינסו למצוא בימים אלה ואולי לזכות בפרסים. לכל קהילה בעיר כדורים עם הצבע שלה: קהילת יוחנני וקהילת יד התשעה – צהוב, קהילת נווה אמירים וקהילת נווה ישראל – אדום, קהילת נוף ים וקהילת ירוק בעיר – ירוק, קהילת הרצליה הצעירה – לבן, קהילת נווה עמל – כחול, קהילת שז"ר – כתום, קהילת יבור – אדום, כתום וכחול.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן. מחפשים דירה חדשה בהרצליה? צורי ונעמי

אגף תנו"ס (תרבות נוער וספורט) בעיריית הרצליה, שהוציא לפועל את הפעילות בעקבות פנייה של התושבת נוי גזית, מזמין את התושבים לצאת למסע למציאת הכדורים ולהעלות תמונות לפייסבוק הקהילתי עם מספר הכדורים שמצאו ולתייג #כדורים ונהנים. המשפחה שתמצא הכי הרבה כדורים תזכה בפרס מתוק במיוחד. כל הפעילות תיעשה תוך שמירה על הכללים של עטיית מסכה ושמירה על ריחוק חברתי בעת החיפוש.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון: "פעילויות הרווחה בקהילה חשובות מאין כמותן בשעת שגרה ובמיוחד בתקופת משבר. לאור שיתוף הפעולה הטוב של התושבים, כשיחד הצלחנו לצמצם את התחלואה, אנו ממשיכים לפעול בקהילה ולמענה".

מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא: "כוחה של קהילה נמדד במיוחד בתקופות קשות. פעילות זו מצטרפת לעוד הרבה פעילויות שלנו בקהילות בעיר ויחד הן מחזקות את תחושת הערבות ההדדית ואחוות הקהילה".
להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.