בשבוע האחרון: הרצליה – 86 נדבקים , רמת השרון – 28 נדבקים

מספר הנדבקים השבועי עומד על דו ספרתי, מספר החולים הפעילים וציוני הרמזור ממשיכים לרדתקבלו את סיכום תחלואת הקורונה בשבוע החולף

שרון יונתן

נתוני תחלואת הקורונה בשתי הערים שלנו ממשיכים להיטיב וגם ביממה האחרונה נמשכה הירידה בכל הפרמטרים. נפתח ברמת השרון שבה נוספו ביממה האחרונה 6 נדבקים ומיום שישי שעבר נוספו 28 נדבקים בלבד (777 מפרוץ המגפה), השבוע הטוב ביותר מאז תחילת הגל השני. ציון הרמזור של רמת השרון עומד היום על 2.4 לעומת ציון 5 ביום שישי שעבר.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 5 חדרים? צורי ונעמי

מספר החולים הפעילים ברמת השרון ממשיך גם הוא לרדת ועומד היום על 78 לעומת 135 ביום שישי שעבר, כאשר מספר המחלימים עומד על 681 היום לעומת 677 אתמול. מספר התושבים הנמצאים בבידוד ירד ועומד 248 לעומת 275 אתמול.

גם בהרצליה ציון הרמזור המשיך לרדת ועומד היום על 3.8 לעומת 6 ביום שישי שעבר. בשבוע האחרון נוספו בהרצליה 86 נדבקים, מתוכם 9 ביממה האחרונה (1,739 מפרוץ המגפה), וגם בהרצליה זה השבוע הטוב ביותר מאז תחילת הגל השני.

ירידה בהרצליה גם במספר החולים הפעילים – 227 היום לעומת 319 לפני שבוע בדיוק, כאשר מספר המחלימים קפץ – 1,473 לעומת 1,455 אתמול. במספר התושבים הנמצאים בבידוד חלה גם ירידה: 735 היום לעומת 770 אתמול.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.