הרצליה ורמת השרון: מספר החולים הפעילים הנמוך ביותר מאז תחילת הסגר

לראשונה מזה שלושה וחצי שבועות, ירד מספר החולים הפעילים לנתון שהיה ב-18 בספטמבר, עם תחילת הסגר. ביממה האחרונה חלה ירידה נוספת בציוני הרמזור: הרצליה – 5.1, רמת השרון – 3.8

שרון יונתן

נמשכת ההטבה בנתוני תחלואת הקורונה בהרצליה וברמת השרון, כאשר מספר הנדבקים, החולים הפעילים וציוני הרמזור נמצאים במגמת ירידה הדרגתית.

קימקו חוגגים 30 ואתם מרוויחים. מגוון דגמים במהדורה מוגבלת וספורטיבית בתנאים חגיגיים כולל הובלה עד הבית!

ציון הרמזור של הרצליה, המוגדרת עיר צהובה, ממשיך לרדת בקצב מרשים וכיום עומד כבר על 5.1, כאשר להזכירכם רק ביום חמישי האחרון עמד על 6.2. ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 14 נדבקים ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 1,689, כאשר בשבוע האחרון (מיום שני שעבר) נוספו 95 נדבקים בהרצליה.

מספר החולים הפעילים בהרצליה ירד ל-287, הנמוך ביותר מאז הכניסה לסגר ב-18 לספטמבר, אז עמד מספר החולים הפעילים על 275. בשיא הגיע מספר החולים הפעילים ל-404 (3 באוקטובר). ביממה האחרונה קפץ מספר המחלימים בהרצליה ל-1,375 לעומת 1,323 אתמול. במספר התושבים הנמצאים בבידוד חלה עליה – 830 לעומת 768 אתמול.

רמת השרון: 27 נדבקים בשבוע האחרון

גם ברמת השרון, המוגדרת כעיר ירוקה, ציון הרמזור ממשיך לרדת ועומד היום על 3.8, כאשר רק לפני ארבעה ימים עמד על 5.5. ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון 4 נדבקים בלבד ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 758, כאשר מיום שני שעבר נוספו 27 נדבקים בלבד. מספר החולים הפעילים ברמת השרון ירד ביממה האחרונה ל-110, הנמוך ביותר מאז הכניסה לסגר, אז עמד מספר החולים הפעילים על 111, כאשר בשיא הגיע מספר החולים הפעילים ברמת השרון ל-216 (27 בספטמבר).

מספר המחלימים ברמת השרון קפץ ביממה האחרונה ל-637 לעומת 606, כאשר מספר התושבים ברמת השרון הנמצאים בבידוד ירד בקצת – 290 היום לעומת 297 אתמול.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

One thought on “הרצליה ורמת השרון: מספר החולים הפעילים הנמוך ביותר מאז תחילת הסגר”

  1. אין לזה שום משמעות. ברור שאנשים לא בחוץ זה יורד. איך שיפתחו זה שוב יעלה, לא מבינה מה חושבים שהשיגו.. elementry… כולם ימשיכו בלי מסיכות בדיוק כמו לפני. אני כבר רואה ברמהש התדלדלות משמעת

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.