ירידה במספר החולים – האם הרצליה תהפוך בקרוב לעיר צהובה?

בשבוע האחרון ירד ציון הרמזור של הרצליה, שמוגדרת עדיין כעיר כתומה, ל-6.3 והיא מתקרבת לעיר צהובה לפי מתווה הרמזור. איך ציון הרמזור של הרצליה לעומת ערים אחרות באזור השרון? הכל בכתבה שלפניכם

שרון יונתן

האם הרצליה תהפוך בקרב לעיר צהובה? כמו שזה נראה בשבוע האחרון, הכיוון הוא בהחלט חיובי. ציון הרמזור של הרצליה עומד היום על 6.3 לאחר שרק בשבוע שעבר הציון עמד על 6.9. כדי לעבור מעיר כתומה לצהובה צריכה הרצליה לרדת מתחת לציון 6. רק לשם השוואה, להלן ציוני הרמזור של ערים אחרות באזור השרון: רמת השרון – 6, רעננה – 6.5, כפר סבא – 5.5, הוד השרון – 5.7.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן. חולמים על פנטהוז בהרצליה? צורי ונעמי

ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 16 נדבקים ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 1627. הירידה בציון הרמזור משקפת את הירידה במספר החולים הפעילים, כאשר נכון להיום מספרם עומד על 351 לעומת 401, רק ביום ראשון השבוע.

עשר השכונות עם מספר החולים הגבוה ביותר בהרצליה: מרכז העיר – 92, נווה עמל – 84, הרצליה הירוקה – 55, הרצליה פיתוח – 30, שכונת ויצמן – 25, יד התשעה – 18, נווה ישראל – 14, הרצליה הצעירה – 13, הרצליה ב' – 12, גן רש"ל – 10.

הרחובות עם מספר החולים הגבוה ביותר בהרצליה: סנהדרין – 11, קיבוץ גלויות – 11, העלייה השניה – 10, אבן גבירול – 8, האילנות – 8, ויצמן – 7, הבנים – 7, הגנה – 7, סוקולוב – 7, קפלן – 7.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.