צאו מהבית, למען הילדים שלנו / הדר הרנשטיין*

איש אחד, שרצה יותר מדי, מנרמל כבר שנים מציאות לא הגיונית. נאשם בפלילים מוביל אותנו לכאוס כמוהו המדינה לא חוותה מעולם. אחה"צ נפגין כולנו ליד הבית ונגיד לו: לֵך.

ההפגנות נגד ראש הממשלה נתניהו מגיעות היום (שלישי) אחה"צ לשכונה – לכל פינת רחוב ליד הבית שלכם – וזה הזמן של כולנו לצאת ולזעוק די!!!

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 5 חדרים? צורי ונעמי

ביבי עובד בשלבים. בתחילה ניסה להילחם בהפגנות באמצעות מעגל הנתינים שלו: מירי רגב, מיקי זוהר, אסנת מארק. זה לא עבד. ביבי לא הצליח להגיע למטרה, ההפגנות נמשכו ועלו מדרגה. כשהבין שנדרשת עליית מדרגה בהסתה אותה הוא רגיל ללבות – פנה לניסיון אגרסיבי יותר: ישב באולפנים וזעק את זעקת האנרכיסטים מפיצי המחלות. את ההסתה גיבה בתמונות שלא היה להן כל קשר למחאה שבאותו זמן רק הלכה והתעצמה.

גם לנתוני התחלואה בהפגנות לא הייתה אחיזה במציאות – מה שהוביל אותו למהלך אחד נוסף: ביבי ניסה להעביר חוק שיבטל את זכותנו האזרחית לצאת ולהפגין נגדו, נגד הממשלה המכהנת. גם זה לא צלח תחילה, ולכן פנה לעזרתן של תקנות לשעת חירום. ביבי קיווה לעשות בהן שינוי שיאפשר לו למנוע מאזרחים שומרי חוק לצאת ולהפגין.

ביבי מבין ויודע מה כוחן של ההפגנות. אלו לא פורעי חוק, גם לא שמאל רדיקלי, וודאי שלא אנרכיסטים.
איתנו בהפגנות אנשי ליכוד, מפגינים מהמגזר הדתי, אזרחים שכל עולם הכלכלי חרב עליהם – כל זאת משום שאיש אחד, שרצה יותר מדי, מנרמל כבר שנים מציאות לא הגיונית. נאשם בפלילים מוביל אותנו לכאוס כמוהו המדינה לא חוותה מעולם – והכל תוך שימוש ציני באירוע בריאותי שדורש ניהול וטיפול מקצועי, חף ממניעים פולטים אישיים.

אחר הצהריים אנחנו כאן ברחבות למען ילדינו! למען שימור עקרונות הדמוקרטיה ועתיד המדינה! הצטרפו אלינו – צאו לנקודת המחאה הקרובה אליכם במרחק הקילומטר המותר בתקנות הקורונה.

יחד נגיד לביבי: די. לך. השב לנו את המדינה שלנו.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן. חולמים על פנטהוז בהרצליה? צורי ונעמי
  • הדר הרנשטיין היא ממובילות מחאת הדגלים השחורים נגד נתניהו בהרצליה ופעילה במטה המאבק המרכזי

.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

One thought on “צאו מהבית, למען הילדים שלנו / הדר הרנשטיין*”

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.