הרצליה חזרה להיות שקופה: נתוני תחלואת הקורונה חשופים לציבור

הביקורת של "שרון און ליין" מאתמול עשתה את שלה ומהיום נתוני התחלואה ופילוח החולים לפי שכונות ואזורים נמצאים באתר האינטרנט ובדף הפייסבוק של העירייה. שאפו לעירייה על השינוי המהיר והמתבקש

שרון יונתן

שינוי בשקיפות העירונית בכל הקשור לנתוני התחלואה בהרצליה: היום בבוקר הופיעו לראשונה נתוני התחלואה העדכניים והפילוח לפי שכונות ואזורים באזור התוכן המיועד באתר האינטרנט העירוני ובדף הפייסבוק של העירייה.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 4 חדרים? צורי ונעמי

כזכור, אתמול מתחנו ביקורת ב"שרון אן ליין" על חוסר השקיפות של העירייה בכל הקשור לחשיפת נתוני התחלואה והפילוח האזורי של החולים. אנו יודעים גם לתת מילה טובה כשצריך, אז כל הכבוד לעירייה על השינוי המהיר והמתבקש.

ולעדכון היומי: בהרצליה נוספו ביממה האחרונה 21 נדבקים ומספרם עומד על 1,401 מפרוץ המגפה. למרות זאת, מספר החולים הפעילים ירד ביממה האחרונה ל-345 לעומת 357 אתמול וזאת בזכות עלייה גדולה במספר המחלימים ביממה האחרונה: 1,047 היום לעומת 1,017 אתמול. ירידה נרשמה במספר התושבים בבידוד שמספרם ירד סוף סוף מתחת לאלף: 986 היום לעומת 1,052 אתמול.

כמות החולים לפי שכונות ואזורים (בתמונה למעלה): מרכז העיר – 103, הרצליה הירוקה – 53, נווה עמל – 52, הרצליה פיתוח – 30, יד התשעה – 17, הרצליה ב' – 14, נווה ישראל – 14, שכונת ויצמן – 12, גן רש"ל – 10, הרצליה הצעירה – 8.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.