עיריית הרצליה מחריפה את המאבק בקורונה: עוברת מאזהרות לקנסות

עד היום הסתפקו פקחי העירייה רק במתן אזהרות אך מהיום יינתנו קנסות למי שיפר את ההנחיות. ראש העירייה, משה פדלון: "ההידבקות בקורונה מתפשטת וחייבים לעשות הכל כדי להפחית את המספרים. זוהי סכנת חיים אמיתית ואנחנו כרשות עירונית נערכים לפעילות ממוקדת ותקיפה"

שרון יונתן


האכיפה בהרצליה עולה מדרגה: בהנחיית ראש עיריית הרצליה משה פדלון, כוחות הפיקוח והאכיפה העירוניים בהרצליה, בשיתוף משטרת ישראל, עוברים למתן קנסות ודו"חות לתושבים ולבעלי עסקים שיפרו את התקנות שקבעה הממשלה.

מרכז מתחברים מתנות לחג

בעירייה הסבירו כי עד היום נהגו כוחות האכיפה בעיר להסביר ולהזהיר את מפירי התקנות, הרי שלנוכח שיעורי ההדבקה הגבוהים הוחלט על נקיטת יד קשה. בעירייה הדגישו כי מעכשיו הפיקוח יהיה קפדני, צמוד ויתבצע לאורך כל שעות היממה. הקנסות ינועו בין 500 ל- 5000 שקלים והם יוטלו על תושבים ובתי עסק שיפרו את התקנות.

בעירייה ציינו כי הקנסות יינתנו לאנשים שיימצאו במרחב הציבורי ללא מסכות, לא ישמרו על מרחק של 2 מ' לפחות, או שיהיו מעבר למרחק שמותר להם להיות בו. כמו כן יוטלו קנסות על בתי עסק שהיו פתוחים למרות האיסור, או כאלו שיש להם היתר תחת מגבלות, אך לא יקיימו אותן.

 ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: "ההידבקות בקורונה מתפשטת וחייבים לעשות הכל כדי להפחית את המספרים. זוהי סכנת חיים אמיתית ואנחנו כרשות עירונית נערכים לפעילות ממוקדת ותקיפה בכל רחבי העיר, מול התושבים והעסקים, כדי להפחית את ממדי התחלואה".

בתוך כך, ביממה האחרונה נוספו בהרצליה רק 6 נדבקים חדשים ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 1,380, אבל כמובן שהסיבה נעוצה במספר הבדיקות הנמוך שבוצעו אתמול, יום הכיפורים. מספר החולים הפעילים עומד על 357 בעוד שמספר המחלימים עלה ל-1,017. מספר התושבים בהרצליה הנמצאים בבידוד עומד על 1,052.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.