צו השעה: נשות מועצת הנשים היישובית מצטרפות להסברה

בעקבות העלייה המדאיגה בנתוני התחלואה ברמת השרון, הקימה דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ויו"ר מועצת הנשים היישובית, סיירת נשים ייחודית שתצטרף לניידות הפיקוח והשיטור העירוני כדי לעזור בהסברה למען מניעת התקהלויות ועטיית מסכות. את הספתח הן יעשו כבר היום, ערב יום הכיפורים, בניידות שיטור עירוניות ברחבי העיר

שרון יונתן

נשות מועצת הנשים היישובית של רמת השרון, שלאורך השנה מתנדבות בפעילויות שונות, החליטו להירתם למען המשימה החשובה ביותר בימים אלו – הורדת נתוני התחלואה הקשים בעיר.

טלי למדן יועצת נדל"ן

עשר נשים מתנדבות, מתוך מועצת הנשים, החליטו להצטרף לסיירת נשים ייחודית ויצטרפו לניידות הפיקוח והשיטור העירוני כדי לעזור בהסברה למניעת התקהלויות, שמירה על ריחוק חברתי ועטיית מסיכות. את הסיפתח יעשו כבר היום, ערב יום הכיפורים, כאשר ארבע מהן יצטרפו בזוגות לשתי ניידות הפיקוח והשיטור העירוני ויסיירו איתם במוקדי ההתקהלות הצפויים ברחבי העיר וזאת כדי למנוע התקהלויות אסורות. היום בצהריים עברו הנשים תדרוך אצל קובי אלפסי, מנהל מחלקת הביטחון בעירייה, בהשתתפות חבר המועצה רמי בר לב, מחזיק תיק הביטחון (בתמונה, ביחד עם דוברת וייזר, תמי גת אביב, איילת שי ויפעת לינור).

דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ויו"ר מועצת הנשים היישובית, שיזמה את הקמת סיירת הנשים הייחודית, אמרה היום ל"שרון און ליין": "אני רואה שאנשים מתקהלים, אני רואה את חוסר האחריות האישית, אני רואה את העלייה החדה בתחלואה ואמרתי לעצמי שזהו צו השעה ועכשיו חובה עלינו לנסות ולעצור את התופעה. אני מאמינה בלהיות אקטיביים ולשמש דוגמא כנבחרי ציבור. אני גם מאמינה שזה יתקבל אחרת, כאשר נשים מבקשות לעטות מסכה ולשמור על הנחיות מאשר שוטרים או חיילים שיסתובבו ברחובות. אני קוראת לכל התושבים להיות אחראיים בימים קשים אלו ולקיים את ההנחיות על בוריין. רק יחד ננצח את הקורונה".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.