מתנה לחג: הרכבת הישירה מהרצליה לירושלים במרחק נגיעה


בשורה טובה לתושבי הרצליה: מיד לאחר ראש השנה, תחנוך רכבת ישראל את הרכבת הישירה בין הרצליה לירושלים וזמן הנסיעה יעמוד על 55 דקות בלבד

שרון יונתן

צילום: שבתאי טל

לאחר שהשלימה את כל חישמול הקו המהיר בין הרצליה וירושלים, תחנוך רכבת ישראל למחרת ראש השנה, יום שני, ה-21 בספטמבר, את השירות לנוסעים לאורך כל מסילות "דוד המלך". הנוסעים בקו יוכלו ליהנות מנסיעה ישירה, ללא החלפות, בין תחנות הרצליה וירושלים יצחק נבון, עם עצירה בכל תחנות ת"א, כולל תחנת ת"א האוניברסיטה שהעצירה בה תתווסף עם הפעלת הקו להרצליה.

טלי למדן יועצת נדל"ן

 
הרכבת תפעיל שתי רכבות בשעה לכל כיוון, בין השעות 6:30 בבוקר ו-21:30 בערב, וזמן הנסיעה מתחנת ירושלים יצחק נבון להרצליה יעמוד על 55 דקות ולתחנת ת"א האוניברסיטה 47 דקות. השירות יופעל בכל ימי השבוע (ראשון עד חמישי), וכן במוצאי שבת.

באמצעות החלפה של מספר דקות בתחנת הרצליה, ייהנו נוסעי תחנות רעננה, כפ"ס והוד השרון, משירות מהיר ומתקדם אל מרכז ירושלים. לצורך מתן שירות מיטבי עם זמן החלפה מועט של מספר דקות, תוקדם שעת היציאה של הרכבות בקו השרון הנוסע בין תחנות הוד השרון, כפ"ס, רעננה והרצליה, והנוסעים בו מתבקשים להתעדכן בזמני הרכבות באמצעות אתר האינטרנט או היישומון של רכבת ישראל.


להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.