צפו בסרטון: ילדים חוצים מעבר חצייה ללא משמרות בטיחות בסמוך לבית הספר "עומר"

שבועיים בדיוק לאחר פתיחת הלימודים ועדיין לא נמצא פתרון לבעיית משמרות הבטיחות במעברי החצייה בסמוך לבית הספר "עומר" החדש בשכונת מורשה. הגיע הזמן שנושא זה יטופל כדי שלא נצטרך להשתמש שוב בכותרת "הכתובת הייתה על הקיר". בעקבות התאונה אתמול הוחלף התמרור בצומת הרחובות יגאל אלון-החרושת-אלכסנדרוני

שרון יונתן

שבועיים לאחר פתיחת שנת הלימודים ועדיין אין פתרון לבעיית הבטיחות בסמוך לבית הספר "עומר" החדש בשכונת מורשה. אנחנו כאן ב"שרון און ליין" כדי להמשיך ולהתריע על מחדל בטיחותי שכבר העלנו בשבוע שעבר – היעדר משמרות בטיחות במעברי החצייה הסמוכים לבית הספר "עומר", מרחק של עשרות מטרים בלבד ממקום התאונה אתמול.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

כפי שניתן לראות בסרטון שצולם היום בסיום יום הלימודים (מצורף למטה), מדובר בהורים רבים שמגיעים עם מכוניותיהם לאזור בית הספר כדי לאסוף את ילדיהם וכך יוצרים מפגע בטיחות עבור הילדים שחוצים את מעבר החצייה בסמוך לכניסה לבית הספר ברחוב יגאל אלון, פינת רחוב מנחם בגין, כאשר אין עדיין משמרות בטיחות שישמרו על מעבר בטוח לילדים הקטנים. הגיע הזמן שנושא זה יטופל לפני ששוב נצטרך להשתמש בכותרת "הכתובת הייתה על הקיר".

תלמידים חוצים מעבר חצייה – איפה משמרות הבטיחות?

התמרור הוחלף

יממה לאחר התאונה בצומת הרחובות יגאל אלון-החרושת-אלכסנדרוני בין שלושה כלי רכב ושרק במזל גדול לא הסתיימה עם פצועים, הוצב תמרור "עצור" (בתמונה) בפנייה מרחוב יגאל אלון לרחוב החרושת ולרחוב אלכסנדרוני וזאת במקום תמרור "האט ותן זכות קדימה". נותר לקוות שתמרור זה אכן ישפר את בטיחות הנהגים בצומת.

צומת החרושת הוספת תמרור עצור
תמרור העצור החדש בסוף רחוב יגאל אלון

.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

One thought on “צפו בסרטון: ילדים חוצים מעבר חצייה ללא משמרות בטיחות בסמוך לבית הספר "עומר"”

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.