הרצליה: 26 נדבקים ביממה האחרונה – הוקמה עמדת בדיקה ליד הספורטק

נתוני תחלואת הקורונה בהרצליה ממשיכים להדאיג: ביממה האחרונה נוספו 26 נדבקים ובקרוב תחצה הרצליה את רף אלף הנדבקים מפרוץ המגפה. במהלך היום הוחלט על סגירת בית הספר היסודי שז"ר ומעבר כל השכבות ללמידה מרחוק. עמדת בדיקת קורונה של מכבי שירותי בריאות הוקמה בחניון הספורטק

שרון יונתן

מספר הנדבקים בהרצליה ממשיך לזנק בקצב מעורר דאגה, כאשר ביממה האחרונה נוספו 26 נדבקים ומספרם הכולל מפרוץ המגפה עומד כבר על 946. בהתאם, גם מספר החולים הפעילים עולה – 212 היום לעומת 187 אתמול. מספר המחלימים עלה מאתמול רק באחד ועומד על 729. מספר התושבים בבידוד ממשיך לעלות, בעיקר בעקבות מספרי התלמידים הגבוהים שנכנסים לבידוד, ועומד כבר על 1,133 לעומת 1,046 אתמול.

לידרס סוכנות תיווך בהרצליה

מוקדם יותר הבוקר פרסמנו כי בבית הספר היסודי שז"ר הורים רבים לא שלחו את ילדיהם, בשכבות א' עד ג', ללמוד היום. בהמשך היום הודיעה העירייה כי 71 מתלמידי בית הספר נכנסו היום לבידוד וכעבור שלוש שעות הודיעה העירייה כי בעקבות העלייה במספר החולים המאומתים בבית הספר, הודיעה מנהלת בית הספר כי החל ממחר (שלישי) יעבור כל בית הספר ללמוד במתכונת של למידה מרחוק וזאת לאחר ששלוש השכבות הבוגרות החלו בלמידה מרחוק כבר אתמול.

בתוך כך, בימים האחרונים החלה לפעול עמדת בדיקת קורונה של מכבי שירותי בריאות במגרש החניה הסמוך לספורטק (בתמונה). העמדה תפעל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 7:00 עד 13:00, כאשר ההגעה לעמדה מותנית בהפנייה מרופא בלבד. ממכבי שירותי בראות נמסר: צוות מכבי בהרצליה ימשיך לתת שירות ומענה רפואי לחבר מכבי בעיר וירחיב את היקף פעילות עמדת הדיגום ככל שידרש ובהתאם לנתוני התחלואה בעיר.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.