בית הספר קרית יערים: חילופי מנהלות באופן פתאומי

שבוע וחצי לאחר פתיחת שנת הלימודים הודיעה קרן אגו-פרץ, המנהלת החדשה, כי ברצונה לסיים את תפקידה בשל סיבות אישיות. באופן מהיר מונתה היום במקומה ענבל ברגר-מישר, חברת הנהלת תיכון אלון. לאחר מינויה כתבה ענבל להורים: "אני שמחה ונרגשת להיות חלק מקהילה איכותית כקהילתכם. אני רואה בהזדמנות לנהל את קרית יערים בבחינת צוהר להובלת תרבות ארגונית המושתתת על קידום, שוויון הזדמנויות ומתן מענה לצרכים המגוונים של הפרט"

שרון יונתן

זעזוע בבית הספר היסודי קרית יערים שבמערב העיר: פחות משבועיים לאחר פתיחת שנת הלימודים, עמדת מנהלת בית הספר עוברת שינוי וזאת לאחר שקרן אגו-פרץ, החליטה בסוף השבוע לעזוב את תפקידה בפתאומיות. במהלך מהיר החליטו היום באגף החינוך של העירייה ובמשרד החינוך למנות במקומה את ענבל ברגר-מישר. כזכור, קרן החליפה בתפקיד את אתי שיק שעזבה את ניהול בית הספר, בסוף שנת הלימודים הקודמת, לאחר שמונה שנים בתפקיד.

מרכז מתחברים מתנות לחג

במכתב ששיגרה היום שלומית שפיגלבלט, מנהלת אגף החינוך בעירייה, להורי בית הספר נכתב: "בסוף השבוע הודיעה לנו מנהלת בית הספר, הגב' קרן אגו-פרץ, כי החליטה לסיים תפקידה ולאלתר בשל סיבות אישיות. חרף פרק הזמן הקצר שעמד לרשותנו ובכדי לשמור על יציבות ושגרה למען התלמידים, הצוות החינוכי, וקהילות ההורים, פעלנו לאתר מועמדת איכותית וראויה לניהול בית הספר. אנו שמחים לבשר כי הגב' ענבל ברגר-מישר מונתה לנהל את בית הספר ותתחיל למלא את תפקידה החל מהיום".

ענבל ברגר-מישר (בת 45, נשואה ואם לשלושה), ילידת רמת השרון ותושבת העיר, הינה בוגרת תואר שני במינהל החינוך ומחזיקה בתארים בספרות, בפילוסופיה וביעוץ ארגוני. במשך 21 השנים האחרונות מילאה שורה של תפקידים ניהוליים בתיכון אלון ומחוצה לו, ביניהם חברת הנהלה, רכזת מקצוע ספרות ורכזת כיתת המא"ה. במקביל, בשנים האחרונות ממלאת בתפקיד מדריכת מחוז תל אביב במקצוע הספרות.

לאחר מינויה כתבה ענבל להורי תלמידי בית הספר החדש שלה: "אני שמחה ונרגשת להיות חלק מקהילה איכותית כקהילתכם, כמו גם שמחה להמשיך את דרכי המקצועית חינוכית ברמת השרון. אני רואה בכך זכות גדולה ואני נכונה לאתגרים ולחוויות שהיא מזמנת. אני רואה בהזדמנות לנהל את קרית יערים בבחינת צוהר להובלת תרבות ארגונית המושתתת על קידום, שוויון הזדמנויות ומתן מענה לצרכים המגוונים של הפרט. הערכים שמובילים אותי מאז ומתמיד הם מצוינות, כבוד האדם, יצירתיות וחדשנות ואותם אשאף לקדם יחד איתכם. אני מאמינה בדיאלוג פורה בין כל באי בית הספר, מורים, הורים ותלמידים, ואני מאמינה ששיתוף פעולה שכזה, בייחוד בעת מורכבת שכזו, הוא הכרחי לצמיחת המערכת כולה. אני מודה לאגף החינוך ולמשרד החינוך על הבעת האמון ומוכנה בלב ובנפש חפצים לאתגרים שניצבים בפניי".

טלי ברש בוסקילה, יו"ר הנהגת ההורים של בית הספר, אמרה: "הופתענו והצטערנו מאוד לשמוע על עזיבתה של קרן. אנו מודים לאגף החינוך על מהירות התגובה בימים מאתגרים אלו, מברכים את ענבל עם כניסתה לתפקיד ובטוחים בהצלחתה".

ענבל ברגר-מישר, המנהלת החדשה של בית הספר קרית יערים

.

מרכז מתחברים מתנות לחג

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר סבא לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.