המחאה בשרון מעלה הילוך

הפגנה גדולה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו והפגיעה בדמוקרטיה תתקיים מחר (רביעי, 19:00) בצומת בית לוינשטיין ברעננה. באירוע שיקרא "השרון מביא תקווה" ינאמו ד"ר שיקמה שוורצמן, שיזמה ומובילה את מחאת הדגלים השחורים, פרופ' ירון זליכה והפעיל החברתי דוד מזרחי. כמו כן, ישתתפו בה האמנים אסתר שמיר, אחינועם ניני ולהקת אבטיפוס

שרון יונתן

תנועת המחאה נגד כהונתו של ראש ממשלה המואשם בפלילים, נגד השחיתות, נגד הפגיעה בדמוקרטיה והכישלון הגדול של הממשלה בניהול משבר הקורונה תאחד השבוע את כל הפעילים והתומכים ברחבי אזור השרון להפגנה אחת משותפת שתתקיים תחת הסיסמא "השרון מביא תקווה" מחר (רביעי) בשעה 19:00, בצומת בית לוינשטיין ברעננה.

מרכז מתחברים מתנות לחג

במקביל להפגנות הגדולות בתל אביב ובירושלים, מקיימים פעילי מחאת הדגלים השחורים כבר כארבעה חודשים ברציפות הפגנה במרכז הרצליה בכל יום שישי בשעה 10:00 ובצומת רעננה במוצאי שבתות. בעשרת השבועות האחרונים התפשטה המחאה גם לעשרות גשרים וצמתים בהם מתייצבים המשתתפים מדי שבת מצוידים בדגלים ושלטים.

כשלב נוסף בהחרפת המחאה התאחדו פעילים מכל קצווי השרון ומארגנים בהתנדבות ועל חשבון כספם הפרטי הפגנה מרכזית אחת וקוראים לכל מי שתומך במחאה, גם אלה שכבר לקחו בה חלק וגם כאלה שעדיין לא, לבוא ולהשתתף.

בהפגנה המתוכננת ינאמו ד"ר שיקמה שוורצמן, שיזמה ומובילה את מחאת הדגלים השחורים, פרופ' ירון זליכה והפעיל החברתי דוד מזרחי. כמו כן, ישתתפו בה האמנים אסתר שמיר, אחינועם ניני ולהקת אבטיפוס.

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

8 thoughts on “המחאה בשרון מעלה הילוך”

 1. טעות קשה מאוד להתחיל לקשור כתרים של "מובילי מחאה" ולחפש כבוד ויוקרה. זה בדיוק מה שירסק את המחאה
  מאוד קל להתנגח באדם ספציפי, הרבה יותר קשה לחסל מחאה עממית. המחאה הזו היא עממית. כולם הרגישו את הטירוף המתחולל ופעלו יחד
  אף אחד לא הגיע להפגין כי מישהו הוביל אותו או אמר לו דברים או פקח את עיניו. שקמה או אחרים שפתחו אירועים בפייסבוק לא אמרו שום דבר שאנחנו לא חשבנו עליו.
  אם לא הם אז מישהו אחר היה פותח את האירועים בפייסבוק.
  היינו מגיעים להפגין בכל מקרה .
  תעצרו עכשיו את הטעות הזו
  וחלאס עם הראיונות ועם סימון מופרך של "מובילי מחאה" הם לא מובילים שום דבר
  זו מחאה עממית
  תלמדו מאורלי בר לב איך עושים מקסימום ולא לוקחים בעלות או מחפשים כתרים.
  זה המפתח להצלחת המחאה !

   1. כן מאות אנשים תורמים לה, כל אחד סכום קטן כי היא עושה עבודת קודש 20 שעות ביממה ורוצים שהיא תוכל להמשיך לעשות אותה. היא עיתונאית עצמאית שלא מקבלת משכורת משום מקום, מזה היא חיה וממנת את כל ההוצאות שיש לה. אחרי שכל הערוצים התקרנפו והם בוגדים בשליחות הדמוקרטית שלהם ומשדרים ללא הרף את השקרים הבלתי פוסקים והספינים של בלפור, רק תקשורת עצמאית יכולה לתת מידע אמין ואמיץ. וזה בדיוק מה שהיא עושה.

 2. מחאה עממית שמנהלים אותה מהמלון היקר ביותר בארץ וולדורף אסטוריה ובמימון ממשלות זרות מאירופה😡 איפפפפ
  שלטון מחליפים בקלפי ולא בהפגנות ממומנות

  1. אתה מצטט שקרים עלובים של בלפור. אין שום מימון למחאה, כי אין צורך במימון, אין בזה שום דבר שעולה כסף, מה 15 שח על דגל ישראל או שלט קרטון עם מקל. זה קשקוש מקושקש. זה שקר עלוב של נאשם בפלילים לחוץ שהורס את המדינה כדי לנסות להתחמק ממשפט צדק ומפקיר את טובתם של מליוני אזרחים רק כדי להישאר בעמדת ראש הממשלה ולנסות לברוח ממשפט, או למנות לעצמו בעלי תפקידים בכירים מושחתים שיחלצו אותו תמורת המינוי. חלק גדול מהמפגינים הם אנשים שאיבדו את עבודתם ונפגעו מהטיפול הכושל במשבר הקורונה, הגרוע ביותר במערב, בכל מדד אפשרי. כולם מוחים גם נגד השחיתות השלטונית הקשה, השקרים הבלתי פוסקים והפגיעה בדמוקרטיה. אבל מתוך עשרות האלפים שמפגינים כל שבת יש גם כמה יותר אמידים ומותר גם להם להיות מודאגים מהשחיתות השלטונית מאיבוד כל הבלמים המוסריים, מהפגיעה הקשה באזרחים ממדינה שנחטפה על ידי נאשם בפלילים חמורים שעושה כל מה שהוא רוצה בניגוד גמור לטובת האזרחים. קורה גם לאנשים אמידים יש מצפון ומוסר. אף אחד לא מנהל שום דבר, זוהי מחאה עממית ושותפים לה עשרות ארגונים שונים, כולם שותפים לדבר אחד. לא ימשיך להיות כאן ראש ממשלה נאשם בפלילים חמורים כי ראינו בשנה האחרונה לאיזה תהומות הוא מוביל אותנו בגלל האינטרסים הפליליים שלו.

 3. אתם הראשונים שסובלים מכך שאתם שותים בצמא ובעיוורון את הרעל וההסתה שהנאשם בפלילים חמורים מפמפם לכם. כשנאשם בפלילים חמורים מנהל מדינה כולם מפסידים זה לא משחק כדורגל. יש כאן מדינה שצריכה להתנהל על ידי אנשים ישרים, ערכיים, שרואים אך ורק את טובתה ומתנהלים בצניעות וביראת כבוד כלפי האזרחים וכלפי בעלי התפקידים ששותפים לניהול. אסור שמדינה תתנהל על ידי מושחתים, מסואבים שדואגים לעצמם, מסיתים, מפלגים ומחריבים את מה שנבנה כאן בעמל רב. את הנזק המטורף שהוא גורם כולם כבר מבינים חוץ מכמה ביביסטים אחרונים שהרעל שלו עוד מפעפע בגופם, אבל גם זה יעבור. אין שום מצב שיתמודד כאן שוב בבחירות נאשם בפלילים חמורים, זו לא דמוקרטיה וזה לא שלטון חוק. נאשם בפלילים לא יכול להיות אפילו פקיד בעירייה אז בוודאי שלא ראש ממשלה. אם צריך יגיעו מליון איש להפגנות ונעצור את זה בגופנו.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.