תיכון הנדסאים על הגובה -הישגים מצוינים באחוזי הזכאות לבגרות

על פי נתונים שפירסם היום משרד החינוך ממוקם תיכון הנדסאים בהרצליה במקום השני הארצי באחוז הזכאות בבחינת הבגרות 5 יח"ל אנגלית בשנת הלימודים הקודמת ובמקום השלישי בבחינת הבגרות 5 יח"ל מתמטיקה. צפו בשאר הנתונים של הרצליה בהשוואה לערי השרון האחרות

שרון יונתן

הישג מצוין לתיכון הנדסאים בהרצליה (בתמונה): על פי נתונים שפירסם הבוקר (רביעי) משרד החינוך, ממוקם התיכון במקום השני הארצי באחוז הזכאות לתעודת בגרות ב-5 יחידות לימוד אנגלית בשנת הלימודים הקודמת עם 99.2% זכאות. ב-5 יחידות לימוד מתמטיקה מדורג התיכון במקום השלישי הארצי עם 77.5% זכאות. יש לציין כי הדירוג לגבי בתי ספר התייחס רק למצטיינים שבהם.

לידרס סוכנות תיווך בהרצליה

שאר הנתונים עבור תלמידי י"ב שניגשו למבחני הבגרות בשנה שעברה במערכת החינוך בהרצליה: 88.3% זכאות לתעודת בגרות – מקום שני באזור השרון, אחרי רמת השרון עם 93.9% (מקום 10 בארץ) ולפני רעננה (87.4%) הוד השרון וכפר סבא (שתיהן עם 85.9%).

בזכאות ל-5 יח"ל מתמטיקה מדורגת הרצליה במקום השלישי באזור השרון עם 29.4% זכאות, אחרי רמת השרון (40.8% – מקום שני ארצי), ורעננה (34.1%) ולפני הוד השרון וכפר סבא (27.7%).

בזכאות ל-5 יח"ל אנגלית מדורגת הרצליה במקום הלפני אחרון באזור השרון עם 68.2%, אחרי רמת השרון (86.9% – מקום ראשון בארץ), הוד השרון וכפר סבא (72.2%) ולפני רעננה (68.1%).

בזכאות לתעודת בגרות מצטיינת מדורגת הרצליה במקום השלישי עם 18.7%, הרבה אחרי רמת השרון (35.9%) וקצת אחרי רעננה (18.8%) ולפני הוד השרון וכפר סבא (16.3%).

הערה: יש להתייחס בעירבון מוגבל להשוואה שערכנו מכיוון שאמנם גיאוגרפית מדובר על ערים סמוכות, אבל יש הבדל בולט בין ערים קטנות מתחת 50 אלף תושבים וישובים קטנים לבין ערים גדולות מעל 100 אלף תושבים שבהם קשה יותר להגיע לאחוזי זכאות כמו בישובים קטנים.

מרכז מתחברים מתנות לחג

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.