בשנת הלימודים הבאה: תלמידי גליל ים ילמדו בחורשה בפארק הרצליה

הילדים שיעברו עם משפחותיהם בשנה הקרובה לשכונת גליל ים החדשה ילמדו שנה אחת במבנים יבילים שימוקמו בחורשה בחלקו הצפוני של פארק הרצליה וזאת עד בניית בית הספר הקבוע בשכונה. מפגש זום להורים המיועדים יתקיים בעוד שבועיים

שרון יונתן

בית ספר בחיק הטבע: כ-650 תלמידים בכיתות א' – ו' משכונת גליל ים העתידית ילמדו בשנת הלימודים הבאה למשך שנה בבית ספר שיוקם בלב חורשה ירוקה בפארק הרצליה. מדובר כמובן על שנת הלימודים תשפ"ב ולא על שנת הלימודים שנפתחת בעוד שישה ימים.

טלי למדן יועצת נדל"ן

שכונת גליל ים תתאכלס בשנה הקרובה במאות משפחות ולכן קיים צורך להקים בית ספר למען ילדי השכונה העתידית. מאחר והצפי הוא כי בית הספר שיוקם בשכונה יפתח בעוד כשנתיים, החליטה העירייה כי בשנת הלימודים הבאה (ספטמבר 2021) יפתח, כאמור, בית ספר זמני באמצעות מבנים יבילים בלב חורשה ירוקה במתחם הצפוני של הפארק (מול בית הקפה "פארקר") והוא יכלול 20 כיתות. המטרה היא שהילדים לא יפוזרו בין בתי הספר הקיימים אלא ילמדו מהרגע הראשון ביחד.

בית הספר וסביבת הלימודים יעוצבו בסטנדרט גבוה וישולבו בו התשתיות המתקדמות ביותר. בבית הספר ילמד צוות חינוכי ייעודי שייתן דגש על הוראה חדשנית עם יתרונות המקום והסביבה. אגף החינוך יפעל בשיתוף הקהילה ונציגי משרד החינוך לגבש יחד את אופיו של בית הספר העתידי.

העירייה נערכת מבעוד מועד וכבר ב-7 לספטמבר בשעה 17:00 יתקיים מפגש זום של הורי התלמידים המיועדים להירשם לבית הספר, עם צוות אגף החינוך והנהגת ההורים בהרצליה.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.