עצומה: דרישה להחלפת מנהלת חטיבת הביניים "זאב"

בעצומה שעלתה היום לאתר "עצומה" נכתב: "אנו דורשים ודורשות בזאת להעביר את גב' טלי חפץ מתפקידה באופן המיידי". משרד החינוך בתגובה: "צר לנו שחלק קטן מההורים בוחר במעשים שרק פוגעים בכל תלמידי בית הספר"

שרון יונתן

מה שהיה עד כה מתחת לפני הקרקע בחטיבת הביניים "זאב" בהרצליה (בתמונה) תפס היום זרקור פומבי, כאשר עצומה שעלתה לאתר "עצומה" קוראת להחלפתה המיידית של מנהלת בית הספר בשבע השנים האחרונות, טלי חפץ. את העצומה העלו הורים שטוענים לאורך תקופה ארוכה כי בית הספר מנוהל בצורה לא טובה.

לא עוד חלומות רעים ומחשבות מפחידות - מרכז מתחברים

מתוך העצומה: "אנו קוראים לטלי חפץ, מנהלת חטיבת הביניים זאב, לשאת באחריות מלאה למצב החטיבה ולסיים לאלתר את תפקידה. התחושות של תושבי השכונה הינן קשות מאד. אנו זועמים, כועסים, מתוסכלים ולצערנו איבדנו כל אמון במנהלת בית הספר וביכולת התפקודית שלה".

בהמשך העצומה נכתב: "על אף פניות חוזרות ונישנות לאורך השנים, הן לאגף החינוך בעירייה והן למשרד החינוך, פניותינו ודרישותינו לא נענו. אנו דורשים ודורשות בזאת להעביר את גב' טלי חפץ מתפקידה באופן המיידי – אנו דורשים את החינוך המיטבי לילדנו, קצנו מלהמתין שהחטיבה תחזור לגדולתה".

בסיום העצומה נכתב: "אנו מודיעים בזאת כי במידה וטלי חפץ לא תסיים את תפקידה כמנהלת חטיבת זאב בשנת תשפ"א ותוחלף על ידי מנהל/ת ראוי/ה שתוכל לשקם את בית הספר – אנו מתכוונים לפעול בכל הכלים העומדים לרשותנו לרבות פנייה ישירה לשר החינוך, השבתת הלימודים, פניה לתקשורת ובחינה של הליכים משפטיים".

ממחוז תל אביב במשרד החינוך נמסר בתגובה: טענות ההורים נבדקו במהלך השנה על ידי משרד החינוך והעירייה. צר לנו שחלק קטן מההורים עדיין אינו מקבל את התשובות ובוחר במעשים שרק פוגעים בכל תלמידי בית הספר.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

2 thoughts on “עצומה: דרישה להחלפת מנהלת חטיבת הביניים "זאב"”

 1. שיימינג בחסות הורים!! לאן הגענו! עצומה שמאפשרת חתימות חופשיות מאנשים שאין להם קשר לזאב או מכירים את ניהולה של טלי, זו הרי מהות הרוע.
  מהיכרותי האישית עם טלי והחטיבה, מדובר על מקום מכיל, מקדם ופתוח לתלמידים. מאחלת לכולם חינוך ראוי שכזה.
  אולי כך לא היו מעיזים לעשות שיימינג מכוער שכזה!

  1. רות היקרה,
   ללא כל קשר להתנהלות שהנך מכירה מהעבר ומהחוויות החיוביות שלך מחט״ב זאב…
   לא יתכן שמנהל ביה״ס כלשהו, יאשר פעילות במסגרת מסיבת סיום של ביה״ס ובתוך שטח המוגדר כחלק מביה״ס, עם מפעילים חיצונים אשר אין לדעת מה הם נושאים בקרבם, כאשר הנחיות של משרד החינוך מחמירות אף יותר ולא מאפשרות אפילו להוריי ביה״ס להכנס לשטחו. יתרה מכך להעביר אביזריי תחפושות בין התלמידים במהלך הפעילות, כאשר מנהלת ביה״ס יושבת בתוך הכיתה ואינה מעירה על התנהלות שאינה כשירה ועפ״י נהלים ברורים שקיבלה מ׳ס ימים קודם לכן, נראה הזוי לחלוטין. והתוצאות לאשר ארע היו עגומות מאוד בשטח. כמות לא מבוטלת של תלמידים שאובחנו כחולים מאומתים, הדביקו את בניי משפחותיהם, ועשרות משפחות שנכנסו לבידוד ממושך וכמובן הפגיעה הכלכלית הנלוות לעניין, והכי חשוב נפשם של התלמידים אשר ישבו שבועות בבידוד, סגורים בחדריהם… לנושא הזה יהיו השלכות בהמשך, ומישהו צריך לתת את הדעת בנושא ואולי אף את הדין על כך.
   התנהלות לא תקינה יש לה השלכות בהרבה אופנים וכיוונים…

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.