טוויסט בעלילה: אורנה נמיר צבי תמשיך לנהל את בית הספר "גולן"

מאחר ולא נמצא עבורה ממלא מקום, הסכימה אורנה נמיר צבי, שהייתה אמורה לצאת לשנת שבתון לאחר שבע שנות ניהול בית הספר, להישאר בתפקיד. "לא אפקיר את בית הספר ואמשיך להובילו ברצון ואהבה עמוקה גם בשנה הבאה", כתבה היום להורים ולתלמידים

שרון יונתן

מה קורה כאשר מנהלת בית ספר מוערכת אמורה לצאת לשנת שבתון, אבל לא נמצא מי שיחליף אותה? מבקשים ממנה להישאר בתפקיד לשנה נוספת.

מתאמנים בלי תוצאות? יעל רותם דיאטנית קלינית!

זה בדיוק מה שקרה בסוגיית ניהול בית הספר היסודי "גולן" ברחוב הבנים במערב העיר. אורנה נמיר צבי (בתמונה), שהודיעה לפני כחודשיים להורים ולתלמידים כי היא יוצאת לשנת שבתון לאחר שבע שנות ניהול, הודיעה להם היום (חמישי) בצהריים כי תמשיך לשמש כמנהלת בית הספר בשנת הלימודים הקרובה.

בהודעה שהוציאה להורים ולתלמידים, פירטה אורנה את השתלשלות העניינים: "ברצוני ליידע אתכם כי נקראתי על ידי מפקח בית הספר, משה עיני, ומנהלת אגף החינוך, שלומית שפיגלבלט, לדחות את שנת השבתון ולהמשיך לנהל את בית הספר גולן היות ולא נמצא ממלא מקום לתפקידי".

בהמשך תיארה אורנה מדוע נענתה להצעה: "בית הספר גולן, תלמידיו, מוריו ואנשי המנהלה וכל הקהילה, יקרים מאוד ללבי. לא אפקיר את בית הספר ואמשיך להובילו ברצון ואהבה עמוקה גם בשנה הבאה. אני רואה בעבודתי שליחות וערך החינוך בראש מעייני. אנו נמצאים במהלכה של תקופה מאתגרת מאוד ולאור כל זאת קיבלתי את הפנייה בהבנה מלאה ובהסכמה".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.