להציל את תכנית היל"ה

במסגרת המאבק להמשך קיומה של התכנית, שנותנת מענה לאלפי צעירים מכל הארץ, יצאו עובדי צוות קידום נוער מהאגף לשירותים חברתיים להפגין בצומת הכפר הירוק ואליהם התלוו הורי התלמידים, ראש העירייה ומספר חברי מועצה. חברת המועצה באצ'י אלקובי, מחזיקת תיק הרווחה, יזמה פנייה לראש הממשלה ולמספר שרים וחברי כנסת

שרון יונתן

בעיריית רמת השרון ממשיכים להילחם על כך שתכנית היל"ה תמשיך לפעול כרגיל. שלשום (שני) יצא צוות קידום נוער מהאגף לשירותים חברתיים להפגין בצומת הכפר הירוק (בתמונה) בדרישה שתוכנית היל"ה תמשיך והתקציבים לכך יועברו ממשרד האוצר. הגיעו לתמוך גם הורי הילדים שלומדים בתוכנית, ראש העירייה אבי גרובר, חברי המועצה: עידן למדן רמי בר לב ומחזיקת תיק הרווחה, באצ'י אלקובי.

טלי למדן יועצת נדל"ן

ההחלטה של משרד האוצר שלא להעביר את התקציבים הייעודיים מעמידה בסכנה את המשך קיומה של התוכנית, כך שאם התקציבים לא יעברו 8000 בני נוער, מתוכם מעל ל-40 תלמידים ברמת השרון, ישארו ללא מסגרת ומענה חינוכי.

מצילים את תוכנית הילה הפגנה בצומת הכפר הירוק
מצילים את תוכנית היל"ה – ההפגנה במחלף כפר הירוק

 ברמת השרון תוכנית היל"ה היא בין המוצלחות ביותר.  התוכנית הפרטנית מאפשרת לכל תלמידה ותלמיד להתמקד וללמוד תחומי למידה שמעניינים אותו כמו: עיצוב גרפי, מנהל עסקים, כלכלה ולימודי העשרה נוספים. יש בתוכנית מספר רב של סיפורי הצלחה, ילדים שלא מצאו את מקומם בתיכונים בעיר סיימו את התוכנית בהצטיינות יתרה ועם בגרות מלאה. החשש של קידום הנוער וצוות ההוראה שאם התוכנית תיסגר לא ימצא פתרון אחר לאותם הנערים. 


כאמור, אגף הרווחה, קידום נוער ומחזיקת תיק הרווחה באצ'י אלקובי ממשיכים להיאבק על כך שהתוכנית תמשיך ויהיה מענה ראוי לכל תלמיד ותלמידה. אלקובי אמרה אתמול: "ביחד עם חבר הכנסת יוראי להב הרצנו מהרצליה יזמנו מכתב פנייה לראש הממשלה עליו חתמו 61 חברי כנסת. במכתב קראו חברי הכנסת לוודא שהתקציב מושג ושאלפי בני הנוער בתכנית פותחים את שנת הלימודים בהצלחה. בנוסף, פניתי למספר חברי כנסת ושרים והם הבטיחו לעשות הכל על מנת לעזור בנושא".

חברת המועצה באצ'י אלקובי. פנייה לנתניהו, שרים וחברי כנסת

.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.