החידוש המרענן ברחוב סוקולוב

ארבעה מתחמי פארקלטים (מתחמי ישיבה ייחודים), בדומה לזה שבתמונה, יוצבו בקרוב ברחוב סוקולוב כחלק משורה של פרוייקטים שמבצעת העירייה למען הגברת הפעילות ברחוב הראשי של רמת השרון. ראש העירייה אבי גרובר: "הכשרת הפארקלטים הוא עוד צעד מיידי שיגדיל את התנועה במרחב הציבורי"

שרון יונתן

צילום: ויקימדיה

טלי למדן יועצת נדל"ן


עיריית רמת השרון תציב בקרוב ארבעה מתחמי פארקלטים (מתחמי ישיבה ייחודיים) ברחוב סוקולוב, בדומה לזה שבתמונה למעלה, שצולם בחו"ל.  הפארקלטים ייבנו ויונחו בחניות ויאפשרו לבתי קפה וחנויות להגדיל את היצע מקומות הישיבה ולתושבים לבלות זמן איכות ברחוב. בעירייה ציינו כי זוהי סנונית אחת משורה של פרויקטים אותם מבצעת העירייה על מנת להעיר את רחוב סוקולוב ולסייע לבעלי העסקים. כחלק מהפרויקט יגרעו מהרחוב מספר חניות, שכאמור יוסבו לפארקלטים.

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "כדי להביא להתאוששות ולשגשוג של רחובות מסחריים דוגמת סוקולוב יש לפעול בשורה של אמצעים קטנים וגדולים, כאשר התפיסה שלי היא שאנשים מביאים אנשים. כל אדם נוסף שיגיע לרחוב יביא בעקבותיו אנשים נוספים. הכשרת הפארקלטים הוא עוד צעד מיידי שיגדיל את התנועה במרחב הציבורי. עם הזמן נבצע עוד ועוד פעולות כדי להגביר את הנוחות והאטרקטיביות של הרחוב".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

One thought on “החידוש המרענן ברחוב סוקולוב”

  1. מה חושבים הוגי הרעיון להקים פינות ישיבה בתוך התנועה הכבדה וההמולה של רחוב סוקולוב? להתרענן וליהנות בין האוטובוסים והמשאיות המרעישים והמפזרים אבק?
    עדיף היה לדאוג לניקיון הרחובות ולמראה יותר מכובד. לצערי ההזנחה והליכלוך רבים בכל רחוב ואין עכיפה.
    ידידה קאולי, יפתח 15 רמת השרון

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.