כפר שמריהו מציגה: אפס חולי קורונה

בישוב הפסטורלי מצפון להרצליה היו מספר מקרי הדבקה בודדים מפרוץ המגפה, אך נכון להיום אין בו חולי קורונה פעילים. ראש מועצת כפר שמריהו, סרג' קורשיא, לתושבים: "שמחתי מאוד לראות אירועים בהם הקפידו על מספר משתתפים של פחות מ- 20 איש הנערכים בחצרות הבתים"

שרון יונתן

בעוד שבעיר הסמוכה לה יש 127 חולי קורונה פעילים, בכפר שמריהו מספר החולים עומד כרגע על אפס וזאת לאחר שהתגלו בה מקרי הדבקה בודדים מפרוץ המגפה. אז נכון, מדובר בישוב קטן המכיל רק 2,400 תושבים, אבל אין ספק שזהו נתון מעודד עבור תושבי המועצה המקומית.

עו"ד רונן צ'יניאו

באיגרת לתושב שהוציא לאחרונה ראש מועצת כפר שמריהו, סרג' קורשיא, הוא ציין: "לשמחתי, מצב התחלואה הנוכחית בכפר ירד בחזרה ל-0 חולים. על מנת לשמור על מצב זה עלינו להמשיך ולהקפיד בשמירת ההנחיות: ריחוק חברתי, מסיכות, היגיינה. שמחתי מאוד לראות אירועים בהם הקפידו על מספר משתתפים של פחות מ-20 איש הנערכים בחצרות הבתים"

קורשיא הוסיף: "חשוב לציין כי משטרת גלילות בודקת אירועים רבים וכאשר יש חריגה מההנחיות, המשטרה קונסת את בעלי הבית וסוגרת את האירוע. על מנת להמשיך ולשמור על היחסים הטובים של כפר שמריהו עם משטרת גלילות, אנא קבלו בהבנה את הבדיקה המשטרתית של האירוע. כאשר השוטרים יספרו ויראו כי יש עד 20 אנשים באירוע הם ימשיכו בדרכם עם חיוך ויאפשרו לכם לחגוג בלא הפרעה".

סרג' קורשיא ראש המחועצה כפר שמריהו
סרג' קורשיא, ראש מועצת כפר שמריהו. אפס חולי קורונה

.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

One thought on “כפר שמריהו מציגה: אפס חולי קורונה”

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.