החודשים הכי לא בטוחים בכבישים: בהרצליה – חודש יוני, ברמת השרון – חודש ינואר

על פי נתוני עמותת "אור ירוק", בחודש יוני נפגעו הכי הרבה אנשים בתאונות דרכים בהרצליה בחמש השנים האחרונות, ברמת השרון מדובר על חודש ינואר

שרון יונתן

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

עיריית רמת השרון מאחלת לכם חג פורים שמח

757 תושבים נפצעו בתאונות דרכים בהרצליה בחמש השנים האחרונות, לעומת 268 ברמת השרון. כך עולה מניתוח של עמותת אור ירוק לנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בבחינה של חמש השנים האחרונות (2015-2019).

מהנתונים הארציים עולה כי בחודשי הקיץ והחופש הגדול (מאי-אוגוסט) ישנה היפגעות גובהה יותר בתאונות דרכים מאשר בחודשי החורף למרות שחודש מרץ הוא החודש בו נפגעו הכי הרבה בני אדם בתאונות דרכים במהלך חמש השנים האחרונות בערים – 6,390.

ומה המצב בערים שלנו? בהרצליה החודש עם מספר הנפגעים הגבוה ביותר הוא יוני עם 80 נפגעים בחמש השנים האחרונות ואחריו בסדר יורד: מרץ -79, יולי – 69, נובמבר – 68, אפריל – 67, מאי – 65, ינואר – 64, פברואר – 60, דצמבר – 59, אוגוסט – 54, אוקטובר – 48 וחודש ספטמבר הבטוח ביותר בהרצליה עם 44 נפגעים בחמש השנים האחרונות.

ברמת השרון החודש עם מספר הנפגעים הרב ביותר בחמש השנים האחרונות הוא ינואר עם 36 נפגעים ואחריו בסדר יורד: מאי – 29, פברואר – 27, נובמבר – 26, מרץ – 24, יולי – 21, יוני וספטמבר – 19, אפריל ואוגוסט – 18, אוקטובר – 16 והחודש הבטוח ביותר הוא דצמבר עם 15 נפגעים.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.