הצעה: הצבת שלטים בחופי הרחצה המתריעים על הסכנות

את ההצעה יעלה חבר המועצה אורן אוריאלי בישיבת המועצה שתתקיים ביום שלישי הקרוב. אוריאלי: "יהא זה מן הצדק וההגיון הבריא לעשות כך ללא דיחוי"

שרון יונתן

חבר המועצה אורן אוריאלי טוען כי על העירייה להציב בחופי הרחצה שילוט שנועד להתריע מפני הסכנות הטמונות בחוף הים. הצעה לסדר ברוח זו יעלה אוריאלי לישיבת המועצה שתתקיים ביום שלישי הקרוב (11 לחודש).  בהצעתו כתב אוריאלי: "בחופי רבים הרשות המוניציפלית מכירה בחשיבות השמירה על בטיחותם וביטחנום של המתרחצים והגולשים. פעולתה זו של הרשות המקומית באה לידי ביטוי בדרכי הסברה שונות ואחת מהן היא הצבת שילוט בולט אשר נועד להעיר את עיניהם של הרוחצים והגולשים באשר לסכנות הטמונות בחוף הים, בנוסף להסדרת ההתנהגות המקובלת בחופי הגשה".

הצטרפו לקבוצות האימון של Alik Fit - אליק

אוריאלי מציע שעיריית הרצליה תלמד מרשויות אחרות: "באשדוד ובנתניה הוצבו שלטים בדיוק ברוח זאת, שלטי הסברה על סכנת הזרמים בכל מקטע של החוף שיש בהם לסייע במניעת טביעות וכן שילוט אוניברסלי אודות חוקי הגלישה שמטרתם ליצור סדר במים. סדר זה עשוי למנוע פציעות וחבלות שמתרחשות מדי יום ונוכח צפיפות הרבה והיעדר מודעות לדרכי התנהגות המקובלות. לא פחות חשוב מכך- שילוט מסוג זה יסייע רבות לעבודת המצילים בחופי הרצליה".

אוריאלי כתב בהצעתו: "אני מציע כי עיריית הרצליה תפעל ללא דיחוי להצבת שלטים אלו בדומה לחופים אחרים בארץ ובעולם. יהא זה מן הצדק וההגיון הבריא לעשות כך ללא דיחוי". אוריאלי ציין היום: "ברצוני להודות לעומר עפרוני, אשר פנה אליי עם המידע החשוב הזה בשם גולשי החוף הדרומי".

כאמור, הנושא ידון בישיבת מועצת העיר הקרובה.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.