פדלון פנה לנתניהו: מתווה לחלוקת תווי קנייה לתושבים נזקקים

ראש עיריית הרצליה פנה לראש הממשלה ושר האוצר בהצעה למתווה למימוש בעסקים המקומיים. להערכתו, כך יוזרמו 1.5 מיליארד שקלים לכלכלת ישראל

שרון יונתן

לקראת ראש השנה וחגי תשרי הנראים באופק, פנה היום (שני) ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, לראש הממשלה, שר האוצר, שר הפנים, מנכ"ל הביטוח הלאומי במכתב, ובו הצעה למתווה לאומי לחלוקת תלושי מזון וציוד חומרי (ציוד לבית הספר, ספרי לימוד, הלבשה) למשפחות נזקקות לקראת החג. לדבריו, מתווה זה יסייע להנעת הכלכלה המקומית והארצית.

מתאמנים בלי תוצאות? יעל רותם דיאטנית קלינית!

במכתבו הציע פדלון כי המדינה תחלק למשפחות נזקקות סיוע בגובה של 1,500 שקלים למשפחה, שיינתן ב-15 תלושי קנייה בגובה 100 שקלים כל אחד, כאשר חלוקת הסיוע תתבצע על ידי הביטוח הלאומי.

בעירייה ציינו כי מימוש הסיוע הכספי יתבצע בעסקים הבינוניים והקטנים בעיר המגורים, ובכך יעודדו ויחזקו את הכלכלה המקומית. בעלי העסקים השותפים ליוזמה יעבירו בסוף חודש ספטמבר את החשבוניות והתלושים למוסד לביטוח הלאומי וזה ישלם לבעלי העסקים תוך 30 ימים מהגשת החשבוניות וריכוז התשלומים.

בעירייה מסבירים כי בהצעה זו כל הצדדים יוצאים מורווחים: משפחות שיוכלו לקנות את המצרכים הבסיסיים לקראת החג ועשרות אלפי חנויות שייהנו מהכנסה ופרנסה בכבוד. בנוסף לכך, מבהיר פדלון, המתווה יניע את כלכלת ישראל ב-1.5 מיליארד שקלים שיגיעו לכ-15 אלף בעלי עסקים בינוניים וקטנים.

פדלון אמר היום: "זוהי העת לערבות הדדית. גל התחלואה והמשבר הכלכלי שבעקבותיו גורמים נזק עמוק במישורים השונים ודורשים התכנסות ציבורית ושילוב זרועות של ממש. תכליתו של המתווה המוצע היא לייצר מענה מיידי ויעיל לרווחת המשפחות והעסקים".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר סבא לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.