הורי גן נרקיס לעירייה: השאירו את ילדינו בגן גם בשנה הבאה

ההורים אינם מבינים מדוע העירייה מתעקשת שלא לאפשר לילדיהם ללמוד בגן גם בשנה הבאה כגן טרום חובה. ההורים: "יש כאן מניעים נסתרים ולא מקצועיים. אנחנו באמת לא מבינים מדוע העירייה ואגף החינוך מנסים לערער את ילדינו ולהקשות עלינו". העירייה: "על מנת להתחשב, רבים מהילדים שובצו יחד לגני ההמשך".

שרון יונתן

הורים ל-14 ילדי גן נרקיס (בתמונה) ברמת השרון אינם מבינים מדוע העירייה החליטה להעביר את ילדיהם בשנת הלימודים הבאה לגן דגנית הסמוך במקום להמשיך בגן נרקיס כגן טרום חובה לקראת עלייתם לכיתה א'.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 4 חדרים? צורי ונעמי

מעין בלומברג, יו"ר ועד הורי הגן אמרה היום ל"שרון און ליין": "מדובר על גן שהיה אמור להיות בשנת הלימודים הנוכחית ברחוב מוהליבר וברגע האחרון פתחו אותו ברחוב שמואל הנגיד, בסמוך לאשכול מנור. ילדינו סיימו כעת גן טרום טרום חובה ואמורים לעלות לגן טרום חובה. במקום להשאיר את הילדים בגן נרקיס אשר ממשיך בשנה הבאה לטרום חובה, העירייה מעוניינת להעביר 14 מהם לגן דגנית, מסיבה שאנו לא מבינים".

מעין מסבירה מדוע המעבר אינו טוב לילדים: "כמו כולנו, הילדים עברו חודשים קשים ואין טעם להעמיס עליהם מעבר נוסף ולא הכרחי במקום להשאיר אותם באותה מסגרת שהם רגילים עם אותם ילדים ואותה גננת".

לטענת ההורים, כל ניסיונותיהם לדבר עם מקבלי ההחלטות לא צלחו. מעין: "פנינו לא אחת לאגף החינוך ולראש העירייה ואף אחד לא היו מוכן להיפגש איתנו. אטימות כזאת שקשה לנו להבין. בלית ברירה נאלצנו לפנות במכתב מעורך דין, צעד שלא רצינו להגיע, אבל לא הייתה לנו ברירה".

מעין, מדוע לדעתכם העירייה לא קיבלה את בקשתכם?

"נתנו לנו נימוקים שאינם עולים בקנה אחד עם המציאות כמו אזור רישום וגן לימודים ליום קצר. את הכל הפרכנו בקלות. יש כאן מניעים נסתרים ולא מקצועיים. אנחנו באמת לא מבינים מדוע העירייה ואגף החינוך מנסים לערער את ילדינו ולהקשות עלינו. אגף החינוך צריך להגן על הילדים ולהקשיב להורים שיודעים הכי טוב מה היא טובת ילדיהם. גם העובדה שאף אחד לא רצה להיפגש איתנו מוכיחה לנו שאין להם תשובות רציניות עבורנו. אנו מקווים שהעירייה תתעשת ותשנה את החלטתה".

מהעירייה נמסר בתגובה: "רוב גני טרום טרום חובה מפוצלים לקראת טרום חובה וחובה וכך גם גן נרקיס. הילדים שובצו מחדש לפי השיבוץ העתידי לבית הספר, על מנת להתחשב רבים מהילדים שובצו יחד לגני ההמשך. מי שחפץ לערער על השיבוץ מוזמן להגיש בקשה לועדת ערעורים שטרם התכנסה ויקבל תשובה ישירות מאגף החינוך. מ"מ מנהלת מחלקת הגנים שוחחה עם כל הורה שפנה בנושא".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.