התכנית להקמת המשרפה: פגישה בין השרה גמליאל לראש העירייה וסגנו

השלושה נפגשו אמש ודנו בתכנית שמסעירה את העיר בחודשים האחרונים. השרה גמליאל הודיעה כי היא בודקת את נושא מתקני השבת האנרגיה. גרובר: "אנו מקווים שבסופו נגיע להבנות עם השרה והמשרד כך שלא יוקם מתקן השבת האנרגיה אלא מתקני תשתיות אחרים שישרתו את העיר לתהליך הפיתוח שלה"

שרון יונתן

השרה להגנת הסביבה גילה גמליאל נפגשה אמש עם ראש עיריית רמת השרון אבי גרובר וסגנו יעקב קורצקי בנוגע לתכנית להקמת מתקן השבת האנרגיה (המשרפה) בצומת מורשה (בתמונה). השרה הודיעה כי היא מגבשת בימים אלה את אסטרטגיית הפסולת, ובין היתר בודקת את נושא מתקני השבת האנרגיה. על הכוונה של השרה גמליאל לבחון את נושא הטיפול בפסולת פרסמנו ב"שרון און ליין" לפני למעלה מחודש וחצי.

גרובר הביע בפני השרה את התנגדות רמת השרון להקמת מתקן שיהווה סיכון בריאותי לתושבי רמת השרון וכמו כן יעמוד בשטחים המיועדים לצורכי תשתיות שיאפשרו את הרחבת רמת השרון בשנים הקרובות.
השרה גילה גמליאל אמרה: "היעד האסטרטגי שבכוונתי לממש הוא הפחתת אחוז ההטמנה במדינת ישראל"

אבי גרובר: "זהו תחילתו של דיאלוג ואנו מקווים שבסופו נגיע להבנות עם השרה והמשרד כך שלא יוקם מתקן השבת האנרגיה אלא מתקני תשתיות אחרים שישרתו את העיר לתהליך הפיתוח שלה. הצעתי לשרה שנקיים פיילוט של הפרדת פסולת במקור להפחתת ההטמנה על מנת על מנת שהמתקן להשבת האנרגיה יהיה מיותר לחלוטין. אני מודה לשרה על הפגישה ובקרוב נקיים פגישות נוספות בנושא".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

מרכז מתחברים מתנות לחג

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.