גרובר קורא לממשלה: "סיוע לעסקים דרך ארנונה שלילית"

ראש עיריית רמת השרון קורא לראש הממשלה להכיל ארנונה שלילית כדי להעביר פיצויים לעסקים דרך מנגנון התשלומים העירוני. גרובר: "המשמעות היא העברה מהירה של תקציבים ישירות לעסקים ועצמאים דרך המנגנונים של הרשות המקומית"

שרון יונתן


ראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר, שלח הבוקר (ראשון) מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, בו הוא קורא להכיל מיידית ארנונה שלילית על מנת להעביר פיצויים וסיוע מהמדינה לעסקים הנפגעים מקורונה. בעירייה מסבירים כי ארנונה שלילית היא למעשה העברת פיצוי לעסקים דרך מנגנון התשלומים העירוני.

ענת רז לוגשי - משפחת רז נדל"ן

גרובר: "התקופה ומצב העסקים מחייב אותנו לפתרונות יצירתיים עוקפי בירוקרטיה. כפי שזיכינו עסקים משלושה חודשי ארנונה לפי קריטריונים שקבעה הממשלה, כך נוכל גם להעביר פיצוי לעסקים בדרך מהירה ויעילה. אני מציע לקבוע ארנונה עסקית שלילית לפי מפתח של סיווג עסקי וגודל. המשמעות היא העברה מהירה של תקציבים ישירות לעסקים ועצמאים דרך המנגנונים של הרשות המקומית. יש לנו את המנגנון ואנו ערוכים להפעיל אותו ולחסוך בירוקרטיה".

עוד הוסיף גרובר: "השלטון המקומי הוכיח את עצמו בחודשים האחרונים כמי שנכון לאתגרים המורכבים ביותר העומדים בפניו. עכשיו תחת האתגר הכלכלי אנחנו יכולים להיות המנוע לצמיחה ושיפוי למשק כולו".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.