הרצליה: נפתח מתחם בדיקות קורונה לילדי הגנים שנכנסו לבידוד

את המתחם המיוחד פתחה העירייה הבוקר בחניון תיכון הנדסאים וחט"ב יד גיורא וזאת בשל כניסתם של ילדי 14 גני ילדים לבידוד. ההגעה למתחם על ידי זימון מקופות החולים

שרון יונתן

צילום: דוברות עיריית הרצליה

ענת, דני ובן רז לוגשי - משפחת רז נדל"ןעיריית הרצליה פתחה הבוקר (רביעי) מתחם "בדק וסע" לבדיקות קורונה עבור ילדי הגנים שנכנסו לבידוד וזאת על מנת לבצע את הבדיקות במהירות המירבית. המתחם מיועד לילדי 14 גני הילדים שנכנסו לבידוד עקב מדריך חוג ששהה בגנים והתגלה מאומת קורונה.

ההגעה למתחם היא באמצעות זימון המגיע מקופות החולים בלבד. המתחם החדש פועל בחניון של תיכון ההנדסאים, תיכון חדש וחט"ב יד גיורא, בסמוך לקאנטרי קלאב. בעירייה ציינו כי החניון יפעל עד אחרון הנבדקים וכי העירייה דאגה לכל המערך הלוגיסטי במקום, כולל אוהלים, שולחנות וכיסאות, חיבור חשמל אספקת מים ועוד.

מתחם בדיקות קורונה
מתחם בדיקות הקורונה שהוקם הבוקר


ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר הבוקר: "מיד כשהחלטנו על סגירת הגנים אתמול הוריתי לדאוג לזירוז קיום הבדיקות לילדים על מנת לצמצם ככל האפשר את אי הוודאות, ואני שמח שהצלחנו בכך. אני מודה לקופות החולים על שיתוף הפעולה".


מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, אמר: "אני מודה לכל הצוותים העירוניים על ההתגייסות המרשימה למען האתגר המורכב. הם עשו זאת במקצועיות, ביעילות ובמהירות שיא".


להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.