הרצליה: מדריך החוג התגלה כמאומת קורונה – שמונה גני ילדים נוספים נסגרו

עיריית הרצליה הודיעה לפני זמן קצר על סגירת שמונה גני ילדים נוספים בעקבות מדריך חוג ששהה בהם והתגלה מאומת בקורונה. העירייה ביטלה את כל החוגים בקייטנות הגנים

שרון יונתן

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

שמונה גני ילדים נוספים נסגרו הבוקר בהרצליה וזאת לאור מדריך חוג שששה בהם והתגלה כמאומת קורונה. הודעות לגבי התאריכים שמהם והלאה נידרש בידוד נמסרו באופן פרטני למשפחות ואנשי הצוות. הגנים הם: דליות, ברקן, מורן, יערה, אשל, חרוב, דגנית ופרדס.

רשימה זו מצטרפת לשישה גני ילדים שכבר נסגרו: חיטים (עליו דיווחנו מוקדם יותר היום), ראם, עגורים, ענפה, שחף, צבעוני.

בעקבות סגירת 14 גני הילדים הינחה ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, את גורמי הבריאות העירוניים לפעול מול משרד הבריאות על מנת לזרז ולתת קדימות לבדיקות ילדי העיר. זאת, במטרה לתת מענה מהיר וודאי לציבור ההורים ולקבל תמונה ברורה של נתוני התחלואה, באם יהיו כאלו, בעיר.

פדלון מסר: "אני שולח איחולי בריאות לכל הילדים והמשפחות. עיריית הרצליה ערוכה לתת מענה ותמיכה למשפחות ואני מצפה ממשרד הבריאות לזרז את הליכי הבדיקות על מנת לייצר ודאות ובהירות של המצב בקרב המשפחות". 

במקביל, בתיאום עם הנהגת ההורים, הורה מנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא, לבטל את כל החוגים בקייטנות הגנים. בן עזרא אמר: "אנו פועלים במטרה שבגנים יהיו עם הילדים אנשים מקרב צוות העובדים הקבועים".

ענת רז לוגשי - משפחת רז נדל"ן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.